Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Наружная реклама

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST налоговик » 08 авг 2014, 11:20

:shock:

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2014 р. N 123

Про тимчасове обмеження видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті Києві та надання погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 16 Закону України "Про рекламу", Статуту територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28 березня 2002 року N 371/1805, з метою захисту суспільних інтересів територіальної громади міста Києва, а також у зв'язку з численними скаргами мешканців столиці:

1. Встановити до 01 жовтня 2014 року в місті Києві тимчасове обмеження видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті Києві та надання погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати зміни до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві, затвердженої рішенням Київської міської ради від 26 січня 2012 року N 20/7357, в частині формування рекламної інфраструктури в архітектурному середовищі міста із врахуванням містобудівних умов, історичних та природно-географічних аспектів, адміністративного устрою та соціально-психологічних чинників.

3. Вимоги пункту 1 цього розпорядження не поширюються на випадки приведення рекламних засобів у відповідність до вимог типового класифікатора рекламних засобів, зонування розміщення зовнішньої реклами в місті Києві та паспортів вулиць, які будуть затверджені у встановленому порядку, шляхом внесення змін у дозволи на розміщення зовнішньої реклами та здійснення відповідної заміни рекламних засобів.

4. Заступнику міського голови - секретарю Київської міської ради Резнікову О. Ю. оприлюднити зміст цього розпорядження в засобах масової інформації та шляхом опублікування у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Київський міський голова
В. Кличко
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2633 раз.

UNREAD_POST bur » 08 авг 2014, 11:48

налоговик писал(а):КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2014 р. N 123

Про тимчасове обмеження видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті Києві та надання погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва


Цікаво.. під який із цих пунктів Закону про дозвільну систему це підпадає?

Підставами для відмови у видачі документа дозвільного
характеру є:

подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів,
необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно
із встановленим вичерпним переліком;

виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання,
недостовірних відомостей;

негативний висновок за результатами проведених експертиз та
обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для
видачі документа дозвільного характеру.
bur
 
Сообщений: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 425 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya