Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Субсидии ЖКХ

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST vikakool » 17 апр 2015, 10:20

Татиана писал(а):Где можно прочесть условия получения субсидии жителю села , если он отапливает дом углём или дровами ?

"Субсидия назначается одному из членов домохозяйства, который зарегистрирован в жилом помещении и на которого открыт лицевой счет на оплату жилищно-коммунальных услуг."

А как же жители сёл !? Они на субсидии на отопление права не имеют ?

Они получат субсидию "на покупку твердого топлива и сжиженного газа":

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.

За это сообщение автора vikakool поблагодарил:
Татиана
vikakool

Благодарил (а): 879 раз.

UNREAD_POST bur » 18 апр 2015, 08:35

заполнение заявления на субсидию
http://capital.jkg-portal.com.ua/upload/redactor/images/pic_10.jpg

За это сообщение автора bur поблагодарил:
Татиана
bur

Благодарил (а): 116 раз.

UNREAD_POST leovit » 20 апр 2015, 09:00

видео консультация о получении от соцработников по процедуре получения http://blankua.com/video/vip/5/nalogi/p ... _dokumenty и оформления субсидии
leovit

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST bur » 07 май 2015, 10:20

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій
(зі сторінки Мінсоцполітики у мережі Фейсбук)

1.Скільки часу відводиться чиновникам на розгляд питання – надавати чи ні конкретній людині субсидію? Час рахується з моменту відправки документів поштою, чи з дня отримання? Як я дізнаюся, чи надано мені субсидію?
Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей:
від організацій-надавачів послуг – про забезпеченість комунальними послугами, їх вартість;
від житлово-експлуатаційних організацій або інших органів, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а у сільській місцевості від сільських (селищних) рад – про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;
від ДФС ,ПФУ – про доходи.
Після проведених розрахунків заявнику видається повідомлення про призначення житлової субсидії.

2.Прокоментуйте, чи вносити мобілізованого солдата в декларацію на субсидію? Мобілізований з січня 2015 року.
Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
Таким чином, у Декларації має бути зазначено інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).
За відсутності засобів обліку комунальних послуг питання щодо нарахування плати на фактично проживаючих осіб необхідно вирішувати з організаціями, що надають споживачеві вказані послуги, шляхом зняття нарахувань з особи, яка відсутня тривалий час.

3. Люди побоюються, що дані про їхній майновий стан, які потрібно вказувати у деклараціях для отримання субсидій, будуть тим чи іншим чином використані проти них співробітниками Державної фіскальної служби. Чи планують органи соціального захисту обмінюватися інформацією про доходи і майно громадян з фіскалами, зокрема чи передаватимуть таку інформацію до ДФС?
На запит органу соціального захисту населення ДФС надає інформацію про доходи громадян. При цьому надання будь-якої інформації до ДФС не передбачено.

4. Я прописаний у квартирі один, але проживаю в ній з сім'єю. У такому разі в заяві на субсидію мені вказувати усіх членів сім'ї, чи тільки себе?
І ще одне запитання. Якщо я оформлю субсидію, а в майбутньому у мене зміниться на краще матеріальний стан – як я зможу відмовитися від субсидії?
Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
При заповненні декларації слід надавати відомості про зареєстрованих осіб. Для відмови від призначення житлової субсидії необхідно звернутися до органу соціального захисту населення з заявою про відмову від участі в програмі житлових субсидій.

5. Чи можна оформлювати субсидію на житлову площу, де людина не зареєстрована, а лише є її власником і проживає там?
Житлова субсидія призначається за місцем реєстрації.

6. Яку суму доходу вписувати в декларацію? У роз'яснені сказано так: сума доходу мінус податок з доходів фізосіб. А чи враховувати єдиний соцвнесок і військовий збір, а також пільгу, яку отримують при нарахуванні зарплати, і тільки після відмінусування якої вираховується податок з доходу фізосіб? Чи, може, в декларації писати суму доходу що отримана на руки?
Для призначення субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.

7. У квартирі фактично проживає дві людини, а дві мої доньки вже 10 років мешкають за кордоном. При оформленні субсидії (по-новому) вимагають відповідні довідки. Що робити? Я і моя мати – пенсіонери (отримуємо 1107 грн. та 1200 грн.).
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
Таким чином, у Декларації має бути зазначено інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).
За відсутності засобів обліку комунальних послуг питання щодо нарахування плати на фактично проживаючих осіб необхідно вирішувати з організаціями, що надають споживачеві вказані послуги, шляхом зняття нарахувань з особи, яка відсутня тривалий час.

8. Які дані в декларацію вносити фізичним особам підприємцям?
Доходи осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, визначаються на підставі даних державних податкових адміністрацій. За відсутності цих даних - на підставі Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності протягом календарного року.

9. Я живу в квартирі моєї матері, живу окремо і самостійно сплачую всі послуги. Я тут прописана із дітьми, частина рахунків оформлена на мене, а частина – на матір. У квартирі, яка належить мені, проживає окремо мій дідусь, який там прописаний, і тут така сама ситуація: частина рахунків оформлена на нього, а частина на мене. При цьому кожен з нас хоче отримати субсидію. Як в такому разі заповнити заяву, щоб в УПтаСЗН не було причин для відмови?
Особові рахунки по сплаті всіх житлово-комунальних послуг мають бути відкриті на одну особу, яка зареєстрована у житловому приміщенні.

10. У будинку зареєстровані 4 особи, але реально проживають лише 2.
1) Чи потрібно разом з заявою та декларацією на отримання субсидії подавати якісь документи, які підтверджують відсутність цих двох осіб ?
2) Як називається цей документ ?
3) Хто має право (і обов’язок) його видавати ?
4) Чи може цей документ видати селищна рада ?

За это сообщение автора bur поблагодарил:
dmkushnir
bur

Благодарил (а): 116 раз.

UNREAD_POST mary » 08 май 2015, 11:16

s-kontur2005 писал(а):А у меня такой вопрос. Дом принадлежит маме, в доме прописаны и проживают 2 человека - Я и моя дочь. Книжки оформлены на юрид.хозяина дома (на маму), а платежи плачу Я. Я могу оформить субсидию??? Нашла только информацию про аренду жилья, но я же не арендую, а живу бесплатно в доме мамы...

Можете, только нужно переоформить счета на оплату ком.услуг на себя (если мама не против).
mary

Благодарил (а): 1 раз.

UNREAD_POST lutishka » 30 июн 2015, 16:27

:shock: :shock: :shock:
В декларациях на получение субсидий теперь не нужно указывать сумму доходов
Кабинет Министров отменил необходимость вносить данные о сумме доходов в декларации при подаче заявления на получение жилищных субсидий.

Об этом премьер-министр Арсений Яценюк заявил в эфире украинских телеканалов, пишут Контракты.

"Мы приняли решение убрать вообще из декларации суммы доходов, которые вы указываете", - сказал премьер.

Яценюк отметил, что субсидии были назначены уже около 2 млн семей.

По его словам, Кабмин также расширил полномочия местных властей при решении спорных вопросов при назначении субсидий.

Как сообщалось ранее, Министерство социальной политики инициирует упразднение заполнения данных о сумме доходов в декларациях на получение субсидий.http://kontrakty.ua/article/87990
NY:)
lutishka

Благодарил (а): 940 раз.

UNREAD_POST VOA » 09 июл 2015, 13:15

Информация для бухгалтеров, которые выдают справки работникам для получения последними жилсубсидий:

08:07:2015 г.
Министерство социальной политики своим приказом от 05.06.2015 г. № 591 (далее — Приказ № 591) утвердило в новой редакции форму Справки о доходах.

Эта справка выдается субъектами хозяйствования (ФЛП и юридическими лицами), работающим у них гражданам, для представления в органы соцзащиты населения для оформления соцпомощи (жилищной субсидии).

Приказ № 591 вступит в силу со дня официального опубликования (его должны опубликовать в № 53 от 14.07.2015 г. в «Официальном вестнике Украины»).

СКАЧАТЬ НОВУЮ ФОРМУ Справки о доходах
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1799 раз.

UNREAD_POST VOA » 02 сен 2015, 14:06

О компенсации расходов на энергосбережение тем, кто оформил субсидию:
http://jurliga.ligazakon.ua/news/2015/8/27/133389.htm

Пыталась разобраться: я так поняла, что есть два порядка - один для индивидов и субсидиантов, а второй - для ОСМД?
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1799 раз.

UNREAD_POST lutishka » 25 сен 2015, 12:47

Субсидия будет назначаться одному из зарегистрированных лиц в помещении, но не обязательно, чтобы это лицо было владельцем лицевого счета.
Об этом во время брифинга журналистам сообщил заместитель министра социальной политики Украины Виталий Мущинин.

"Теперь для получения субсидии не обязательно быть владельцем личного счета. То есть, сегодня человек, который не является владельцем лицевого счета, но зарегистрирован на соответствующей жилой площади, может обращаться за назначением субсидий", - сказал он.

В частности, по словам В.Мущинина, изменение касается и тех граждан, которые арендуют жилье.

"Отныне гражданам, которые арендуют жилье, нет необходимости открывать счета", - сказал он. http://telegraf.com.ua/biznes/ekonomika ... cheta.html
lutishka

UNREAD_POST vikakool » 25 сен 2015, 16:02

Здесь - более подробно:
http://tsn.ua/groshi/poryadok-oformlenn ... 00731.html

Похоже, власти пошли (даже побежали) навстречу самым заветным желаниям граждан)
vikakool

Благодарил (а): 879 раз.

UNREAD_POST Angela1984 » 14 дек 2015, 09:51

Доброго Всем времени суток. Помогите разобраться: работник моего предприятия подал документы на субсидию, а ему ответили, что при сверке с налоговой такого сотрудника не существует и, естественно, отказали. Отчеты 1ДФ и ЕСВ подавались вовремя и без ошибок! Что делать сотруднику?
Angela1984

Благодарил (а): 13 раз.

UNREAD_POST minibuh » 14 дек 2015, 10:55

Angela1984 писал(а):Доброго Всем времени суток. Помогите разобраться: работник моего предприятия подал документы на субсидию, а ему ответили, что при сверке с налоговой такого сотрудника не существует и, естественно, отказали. Отчеты 1ДФ и ЕСВ подавались вовремя и без ошибок! Что делать сотруднику?

У кого-то ошибка в иден.коде
1. Попросить Вас сверить иден. код.
2. еще раз обратиться в субсидию письменно, пусть дадут ответ письменно и желательно с ксерокопией ответа ДФС по сверке. Может они при сверке не правильно иден.код забили.
3. Идти и делать голову сотрудникам ДФС/ делать голову министерству , которое придумало эти субсидии.
minibuh

Благодарил (а): 1244 раз.

UNREAD_POST lutishka » 11 май 2016, 18:21

Изменения в порядок предоставления субсидий http://www.vobu.com.ua/rus/news/view/55096

Постанова http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnp ... =249006908

Я правильно поняла вот это, что если трудоспособный член семьи не работает, то он все равно как бы каждый месяц получает 2 минзарплаты :?: :
Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.
lutishka

UNREAD_POST налоговик » 03 май 2017, 15:45

lutishka писал(а):Изменения в порядок предоставления субсидий http://www.vobu.com.ua/rus/news/view/55096

Постанова http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnp ... =249006908

Я правильно поняла вот это, что если трудоспособный член семьи не работает, то он все равно как бы каждый месяц получает 2 минзарплаты :?: :
Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Выглядит именно так

-----------
2017.05.03
Субсидія не призначатиметься за наявності заборгованості понад два місяці

Компанія «Дінай»
Уряд передбачив суттєві зміни до низки своїх актів, зокрема до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (N 848 від 21.10.95 р.), що запрацювали уже з 1 травня 2017 року. Відповідно до них:
- субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначатиметься виходячи із середньомісячного сукупного доходу за чотири квартали, що передують місяцю призначення (раніше - за попередній календарний рік). Зазначені зміни враховано при визначенні доходу осіб та порівнянні його з розміром прожиткового мінімуму на кінець періоду, за який ці доходи враховуються;
- при призначенні субсидії на наступний період непрацюючому пенсіонеру не враховуватимуться його доходи у вигляді з/п та від підприємницької діяльності, якщо він був непрацюючим пенсіонером на кінець періоду, за який враховуються доходи;
- передбачено можливість відправлення повідомлення про призначення субсидії електронною поштою (за наявності таких відомостей). Крім цього, заявник може бути поінформований про призначення (непризначення) субсидії за допомогою засобів мобільного зв'язку (смс-повідомленням);
- субсидія на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електроенергію для індивідуального опалення, розраховуватиметься з 16 жовтня по 15 квітня включно;
- за наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг понад два місяці (ця інформація надається підприємствами-виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг) субсидія НЕ ПРИЗНАЧАТИМЕТЬСЯ. Якщо громадянин документально підтвердить протягом двох місяців з дня його інформування щодо непризначення субсидії сплату заборгованості або укладення договору про реструктуризацію, субсидію буде призначено з дня закінчення дії попередньої субсидії. Якщо строки буде пропущено - то субсидія призначатиметься лише з місяця підтвердження сплати заборгованості або укладення договору;
- після закінчення опалювального сезону до бюджету повертатиметься невикористана сума субсидії для відшкодування витрат не лише на оплату опалення, а й постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (окрім нижчезазначених сум);
- громадяни, які не використали субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 м3 природного газу або вартості 150 кВт електроенергії, можуть розраховувати на її повернення. Інформація щодо споживачів, які зекономили субсидію, повинна подаватися до 1 червня підприємствами виробниками/виконавцями послуг з газо- та електропостачання до органів соцзахисту населення. У свою чергу громадяни, які матимуть право на повернення субсидії, повинні до 1 вересня подати до органів соцзахисту особисту заяву. Невикористану субсидію може буде перераховано на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачено через відділення ПАТ "Укрпошта";
- соцнорму житла для призначення субсидії для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб, встановлено на рівні 75 м2 на домогосподарство тощо.
----------------------
Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (N 300 від 26.04.2017 р.)
Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 81 від 29.04.2017 р.
Дата набрання чинності: 01.05.2017 р.
налоговик

Благодарил (а): 806 раз.

UNREAD_POST Андрей1 » 23 июн 2017, 20:15

Здравствуйте. Помогите пжлст)) Субсидию не назначают поскольку для самозанятого лица. который стоит на учете в налоговой, на общей системе налогообложения не взяли письменную справку с местной налоговой о чистом доходе, на основании поданных деклараций, а используют для расчетов данные по валовому доходу полученную в электронной форме в ДФС. Что делать? Законны ли действия соцслужбы?
Андрей1

Благодарил (а): 0 раз.

Пред.

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ