Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

индексация з/пл. -базовый месяц?

"Горящие" вопросы задаем здесь!
Правила форума
SOS-поддержка
Задаем сюда вопросы только если они горят настолько, что нет времени искать подходящий раздел.
После логического завершения каждой темы, она будет перенесена в профильный раздел форума.

UNREAD_POST hydro » 28 фев 2014, 19:19

Добрый вечер.
Ув.бухгалтера подскажите, кто начислет индексацию по з/п, какой месяц будет базовым при расчете, если человек (он же директор-учредитель) числиться без начисления и выплаты з/платы например с апреля, а з/плата ему начала начисляться в октябре ? Т.е или месяц перед апрелем - когда он стал директорм, или месяц перед октябрем перед месяцом его начисленной первой з/платы? :roll:
hydro
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 27 янв 2014, 00:09
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Aleksii » 01 мар 2014, 17:23

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.11.2012 р. N 435/10/136-12

Щодо індексації зарплати новоприйнятих працівників

Департамент стратегічного планування Міністерства соціальної політики України розглянув запит <...> щодо індексації заробітної плати і повідомляє.

Відповідно до пункту 101 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. N 1078 (із змінами) (далі - Порядок), визначено, що обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації заробітної плати новоприйнятих працівників здійснюється з місяця прийняття їх на роботу.

Тобто якщо працівника було прийнято на роботу у вересні 2012 року, обчислення індексу споживчих цін здійснюється з вересня 2012 року.

Право на індексацію для новоприйнятих працівників настане, коли індекс споживчих цін, розрахований наростаючим підсумком, перевищить поріг індексації, встановлений у розмірі 101 %.

Одночасно повідомляємо, що пунктом 102 Порядку передбачено, що для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць (проведення індексації у разі підвищення грошових доходів визначено у п. 5 Порядку). У разі коли сума збільшення заробітної плати більша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, такий місяць вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.
И еще есть неплохой калькулятор индексации зп на сайте ДТКт Для розрахунку виберіть місяць і рік, в якому працівника прийнято на роботу або відбулося останнє підвищення зарплати (остання подія) та введіть розмір зарплати на цю дату
http://dtkt.com.ua/show/0sid019.html
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна М. Грушевский

За это сообщение автора Aleksii поблагодарил:
hydro
Aleksii
 
Сообщений: 1008
Зарегистрирован: 02 янв 2014, 16:55
Благодарил (а): 124 раз.
Поблагодарили: 173 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в SOS-поддержка

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya

cron