Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Оплата серед заробітку мобілізованим за рахунок підприємтсва

"Горящие" вопросы задаем здесь!
Правила форума
SOS-поддержка
Задаем сюда вопросы только если они горят настолько, что нет времени искать подходящий раздел.
После логического завершения каждой темы, она будет перенесена в профильный раздел форума.

UNREAD_POST nata33 » 04 фев 2016, 11:10

останні зміни до ст.119 КЗпП.
йдеться про збереження середнього заробітку за мобілізованим, вже без відшкодування з бюджету.

Ви збираєтеся платити? чи не платити?

моя думка - не платити. Це випливає з 1 і 2 абз. ст. 119 КЗпП

На час виконання державних або громадських обов'язків, якщо за чинним законодавством України ці обов'язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених законами України "Про військовий обов'язок і військову службу" і "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.

ключові слова - "якщо за чинним законодавством ці обов'язки можуть здійснюватися у робочий час"
робочий час -це ст.50 КЗпП. Чи можна уявити, що мобілізований несе службутільк 5 днів на тижд по 8 годин
nata33
 
Сообщений: 51
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 11:17
Благодарил (а): 19 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 04 фев 2016, 11:33

Cоветы бухгалтеру. Телеграмм-канал "Бухфорум". Подписывай и читай!
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5746
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 820 раз.
Поблагодарили: 2621 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в SOS-поддержка

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya

cron