Страница 1 из 1

ЧП на 2 группе и нерезидент

UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2018, 13:52
катя
Добрый день. Подскажите пожалуйста, может ли ЧП плательщик ЕН на 2 группе получать доход от нерезидента? Согласно п. 291.4. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства.....
Значит ли это что т.к. нерезиденты не плательщики единого налога, то с ними может работать только ЧП на третьей группе?
Заранее благодарю.

ЧП на 2 группе и нерезидент

UNREAD_POSTДобавлено: 07 сен 2018, 15:24
lutishka
А что Вы продаете нерезиденту - товары или услуги? Товары можете, услуги :arrow: https://epodatok.com.ua/ru/article/7103