ФОП єдинщик та РРО

"Горящие" вопросы задаем здесь!
Правила форума
SOS-поддержка
Задаем сюда вопросы только если они горят настолько, что нет времени искать подходящий раздел.
После логического завершения каждой темы, она будет перенесена в профильный раздел форума.
Одуванчик
Контактная информация:

ФОП єдинщик та РРО

Непрочитанное сообщение Одуванчик »

усім привіт.
я фоп єдиний подататок ІІ група. роздрібна торгівля. хочу з 2019 перейти на ІІІ групу та поставити касовий апарат.
про відсутність ліміта каси для ФОПа та неведення касової книги я знаю.
а які ще нюанси є по РРО для Фопа єдинщика.
цікавлять практичні поради . теорії я уже начиталась

потрібна консультація щодо ведення касового апарату саме фопом.

vikakool
Контактная информация:

ФОП єдинщик та РРО

Непрочитанное сообщение vikakool »

Так, не потрібна касова книга, ПКО+РКО, ліміт каси, авансові звіти на свої гроші (якщо сам витрачає).
Виручку може вносити на рахунок (тільки вказати, що це виручка за такий-то день, яка вже оприбуткована у книзі доходів), може витрачати, як забажає.

Для ФОПа ніяких інших нюансів немає - він робить все те, що роблять юрособи на РРО.

Якщо будете приймати банківські картки, майте на увазі, що податківці зараз ошаленіли - розсилають усім ФОПам з РРО запити щодо розходження між сумою виручки за РРО і сумою виручки за звітом ЕН. Хоча їх же роз'яснення вказують, що при еквайрингу ФОП-єдинник виручку відображає по факту її надходження на його рахунок у банку.

Одуванчик
Контактная информация:

ФОП єдинщик та РРО

Непрочитанное сообщение Одуванчик »

тобто, зранку я відкриваю касовий день через касовий апарат, роздруковую цей "чек". потім кожну покупку я пробиваю через касовий апарат і припустимо сума за день 10 000 грн. я її одразу вписую всвою книгу обліку і всьо. закриваю касовий день Z-звітом і усю готівку я забираю на власні потреби - на розрахунки з контрагентами і т.д. головне щоб сума пробити через РРО, вказана в Зед-звіті та записана в книзі обліку співпадала?
я правильно розумію?

vikakool
Контактная информация:

ФОП єдинщик та РРО

Непрочитанное сообщение vikakool »

Так. Але якщо у вас є розрахунок картками, сума співпадати не буде. Суми за цими розрахунками ви будете відображати у книзі доходів по даті банківської виписки, коли банк зарахує вам ці кошти на поточний рахунок.

Здавати виручку до банку ви можете, але не зобов'язані.

Ответить