Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

КВЕД (ДК 009:2005, ДК 009:2010): примеры заполнения форм

Инфляция, минзарплата, прожитминимум, ставки налогов и т.п.

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST irina zhurova » 18 ноя 2013, 14:50

А кто подскажет - формы к госрегистратору старые остались ? И вот думаю какой КВЕд -если стоит холодильничек с напитками и снеками на автомойке для посетителей - На роздрiбну торгiвлю продуктами харчування в неспецiалiзованих магазинах не тянет... куда ж его...
irina zhurova

Благодарил (а): 149 раз.

UNREAD_POST Іван Нестерук » 28 мар 2014, 13:00

irina zhurova писал(а):А кто подскажет - формы к госрегистратору старые остались ? И вот думаю какой КВЕд -если стоит холодильничек с напитками и снеками на автомойке для посетителей - На роздрiбну торгiвлю продуктами харчування в неспецiалiзованих магазинах не тянет... куда ж его...

Регистрационные карточки для подачи гос. регистратору, остались без изменений.
У вашем случае, подходит вид деятельности – 47.99 «Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами», детальней можете узнать на сайте http://reestrator.kiev.ua/ru/change-kved
Іван Нестерук

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST Максименков Дмитрий » 09 дек 2014, 15:57

подскажите пожалуйста что понимается под формулировкой предметы коллекционирования
Максименков Дмитрий

UNREAD_POST Kenzo.Eva » 06 фев 2015, 09:37

подскажите пожалуйста как заполнить годовую форму 11-ОЗ???какие отчеты в 1С:Предприятие нужно сформировать для ее заполнения???где эти числа взять???
Kenzo.Eva

UNREAD_POST VOA » 08 сен 2015, 09:57

Коллеги, на всякий случай хочу уточнить:
автохимия (омыватели, очистители, полироли, силиконы и т.п.) - это же при торговле 45.31?
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1816 раз.

UNREAD_POST minibuh » 08 сен 2015, 15:58

VOA писал(а):Коллеги, на всякий случай хочу уточнить:
автохимия (омыватели, очистители, полироли, силиконы и т.п.) - это же при торговле 45.31?

К сожалению нет .Это вот это :[quote 45.3 ]Ця група включає оптову та роздрібну торгівлю будь-якими видами запчастин, деталей, компонентів, приладдя, інструментів та аксесуарів для автотранспортних засобів, такими як:
гумові шини та камери для шин
свічки запалювання, акумулятори, освітлювальне устатковання й електричні запчастини[/quote] Взяла инфу здесь http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/45/KVED10_45_3.html
А это вам надо искать в 46 группе
minibuh

Благодарил (а): 1254 раз.

UNREAD_POST VOA » 08 сен 2015, 23:13

minibuh писал(а):
VOA писал(а):Коллеги, на всякий случай хочу уточнить:

К сожалению нет .Это вот это :
45.3 Ця група включає оптову та роздрібну торгівлю будь-якими видами запчастин, деталей, компонентів, приладдя, інструментів та аксесуарів для автотранспортних засобів, такими як:
гумові шини та камери для шин
свічки запалювання, акумулятори, освітлювальне устатковання й електричні запчастини
Взяла инфу здесь http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/45/KVED10_45_3.html
А это вам надо искать в 46 группе

Спасибо большое за ответ.
А 46.75 мне показался неподходящим по расшифровке (хотя наименование - вроде бы как самое то) http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/46/ ... 46_75.html :
46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами

Цей клас включає:
оптову торгівлю промисловими хімікатами:
аніліном, друкарською фарбою, ефірними оліями, промисловими газами, хімічними клеями, барвниками, синтетичними смолами, метиловим спиртом, парафіном, ароматичними речовинами й віддушками, содою, промисловою сіллю, кислотами та сіркою, продуктами на основі крохмалю тощо
оптову торгівлю добривами й агрохімічними продуктами

Хотя я, конечно, не химик, но вроде как не совсем автохимия моюще-полирующая... Разве что многообещающее "тощо".
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

UNREAD_POST minibuh » 08 сен 2015, 23:26

Если нужно добавить квед или Вы сомневаетесь в действующем можно проконсультироваться в своей статистике
У нас кведы очень непонятно построены .

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
VOA
minibuh

UNREAD_POST VOA » 08 сен 2015, 23:28

Да я подозреваю, что именно этим и буду завтра заниматься, т.к. моих знаний для выборя КВЭДа явно недостаточно (все опрошенные контрагенты используют 45.31). :?
VOA

UNREAD_POST minibuh » 09 сен 2015, 16:00

VOA писал(а):Да я подозреваю, что именно этим и буду завтра заниматься, т.к. моих знаний для выборя КВЭДа явно недостаточно (все опрошенные контрагенты используют 45.31). :?

А у вас это будет основной Квед? если нет то лучше добавить 46.90
minibuh

UNREAD_POST VOA » 09 сен 2015, 22:11

minibuh писал(а):
VOA писал(а):Да я подозреваю, что именно этим и буду завтра заниматься, т.к. моих знаний для выборя КВЭДа явно недостаточно (все опрошенные контрагенты используют 45.31). :?

А у вас это будет основной Квед? если нет то лучше добавить 46.90

Спасибо за совет, уважаемая коллега minibuh. Нет, не основной, но магазин специализированный вполне - только автотовары. Остановились на 46.75 (нашла даже Черкасский з-д автохимии и у них как раз 46.75 :a_g_a: ). В общем автохимия - это именно 46.75.

За это сообщение автора VOA поблагодарил:
minibuh
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 06 окт 2015, 11:31

Побачив тільки-но цікаву тему на ліга:форумі, думаю треба внести в "копілку" :)
Фабула: підприємець зобовязав реєстратора внести в ЄДРПОУ 609 (шістсот дев'ять) видів діяльності.

Перша інстанція.

Апеляція:
24.05.2012 р. позивач направив на адресу державного реєстратора відділу державної реєстрації Чернівецької міської ради реєстраційну картку (форма 11) на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 23.05.2012 р. на 23-х аркушах, яку відповідачем одержано 28.05.2012р.

В поданій картці в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу-підприємця позивачем відмічено, що зміни стосуються видів діяльності, зокрема позивач вказав 609 видів економічної діяльності до відомостей про фізичну особу -підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.

29.05.2012 р. державний реєстратор вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця.

Як слідує із витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державний реєстратор вніс інформацію з перших двох аркушів реєстраційної картки форми 11 та замість 609 видів економічної діяльності вніс тільки 31.
............................

Державний реєстратор при надходженні від юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційної картки зобов'язаний, відповідно до вимог статті 19 цього Закону, провести включення відомостей про діючі юридичні особи та фізичних осіб - підприємців і видати їм виписку з Єдиного державного реєстру (пункт 2 розділу VIII Прикінцевих положень Закону № 755-IV).

Як слідує із матеріалів справи та вірно встановлено судом першої інстанції, державний реєстратор вніс інформацію з перших двох аркушів реєстраційної картки форми 11 поданою позивачем 23.05.2012 р. та замість 609 видів економічної діяльності вніс тільки 31.

Таким чином, державний реєстратор в порушення вимог ст. 17 та пункт 2 розділу VIII Прикінцевих положень Закону № 755-IV не вніс відомості зазначені позивачем в реєстраційній картці, а тому суд визнав бездіяльність відповідача щодо невнесення змін до відомостей про особу - підприємця ОСОБА_5 протиправною.

Проаналізувавши законодавство регулююче спірні правовідносини, оцінивши докази в їх сукупності, колегія суддів повністю погоджується з висновками суду першої інстанції та вважає їх обґрунтованими та повноцінно вмотивованими судом в рішенні від 31.08.2012 року.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

UNREAD_POST VOA » 27 янв 2016, 15:52

Коллеги, подскажите, пожалуйста по КВЭДу для ЧПЕН группы 2, который хочет дополнительно заняться ремонтом/изготовлением ключей для населения (обычных и чипированных).
Это что может/должно быть:
- 25.62
- 25.72
- 80.20
- 95.29 ?
Мне сильно нужен 25.62, т.к. он мне подходит по Постанове КМУ 347.
VOA

UNREAD_POST Al Shurshun » 27 янв 2016, 15:57

Механічне оброблення металевих виробів
Цей клас включає:

свердління, точіння, фрезерування, еродування, вирівнювання, притирання, протягування, рихтування, різання, шліфування, заточування, полірування, скручування та стикування тощо частин готових металевих виробів нанесення написів на металах лазерним променем

Цей клас не включає:

діяльність ковалів із підковування коней, див. 01.62

Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета

За это сообщение автора Al Shurshun поблагодарил:
VOA
Al Shurshun

Благодарил (а): 608 раз.

UNREAD_POST VOA » 27 янв 2016, 16:01

Простите, но для тех, кто в глубокой заморозке, коллега Al Shurshun, не могли бы Вы ответить конкретнее:
- Вы за 25.62 или против?
:oops:
Переспрашиваю потому, как в 80.20 есть прямая отсылка к 95.29:
80.20
Обслуговування систем безпеки

Цей клас включає:
моніторинг або дистанційний контроль електронних систем безпеки, таких як охоронна та пожежна сигналізація, у т.ч. їх установлення й технічне обслуговування
установлення, обслуговування, ремонт і регулювання механічних та електронних захисних пристроїв, сейфів і споруд безпеки для здійснення контролю та дистанційного спостереження
Підрозділи, які здійснюють обслуговування систем безпеки, можуть бути також залучені до продажу цих систем, механічних або електронних запірних пристроїв, сейфів і споруд.

Цей клас не включає:
установлення систем безпеки, таких як охоронні та протипожежні сигналізації, без здійснення моніторингу за ними, див. 43.21
роздрібну торгівлю електронними сигналізаційними системами, механічними або електронними запірними пристроями, сейфами та спорудами в спеціалізованих складах, без діяльності з їх контролю, установлення або обслуговування, див. 47.59
консультування з питань безпеки, див. 74.90
діяльність із підтримки громадського порядку та безпеки, див. 84.24
послуги з виготовлення дублікатів ключів, див. 95.29
VOA

Пред.След.