Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Сервис от ГНС по проверке свидетельства ЕН

Инфляция, минзарплата, прожитминимум, ставки налогов и т.п.

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST VOA » 23 фев 2013, 13:06

http://www.sts.gov.ua/anulsv

За допомогою цього сервісу можна впевнитись в тому, що свідоцтво платника єдиного податку не анульовано.

Інформація оновлюється щомісяця на 12-й робочий день.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5227
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1806 раз.
Поблагодарили: 2036 раз.

UNREAD_POST Люба П » 25 фев 2013, 12:09

шкода, що ні цей сервіс ні сервіс ЄДР не дозволяє звірити види діяльності ФОПа.
У Законі про ЄСВ пише: "якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".
А де брати ті відомості не зрозуміло... :?
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 537
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 440 раз.
Поблагодарили: 158 раз.

UNREAD_POST lutishka » 25 фев 2013, 13:36

Люба П писал(а):шкода, що ні цей сервіс ні сервіс ЄДР не дозволяє звірити види діяльності ФОПа.
У Законі про ЄСВ пише: "якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".
А де брати ті відомості не зрозуміло... :?


Чи потрібно утримувати ЄСВ при виплаті ФОП спрощенцю?
31 грудня 2012 | Опубліковано в Новости |


Не потрібно, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП. Це стосується ФОП і на загальній системі.

Відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 4 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (в редакції Закону від 07.04.2011 р.) платниками єдиного внеску є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).
http://tax.38044.org/UA/9588
Аватар пользователя
lutishka
 
Сообщений: 2290
Зарегистрирован: 24 ноя 2012, 11:47
Благодарил (а): 947 раз.
Поблагодарили: 1052 раз.

UNREAD_POST lutishka » 25 фев 2013, 13:45

Про скасування вимог щодо надання підприємцями витягів з ЄДР
П'ятниця, 09 листопада 2012

01 січня 2013 року набирає чинності Закон України № 5410-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо необхідності обов’язкового надання витягів та виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Даний Закон скасовує вимоги щодо обов’язкового подання суб’єктами господарювання органам державної влади паперових виписок, витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Відповідні зміни передбачено до низки нормативних актів, серед яких такі Закони як: "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про третейські суди", "Про нотаріат".

Зокрема, зміни вносяться до статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". З нового року в абзацах 2 та 3 пункту 1 та пункті 3 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ більше не згадуватиметься "витяг". Натомість там буде сказано: "(крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, "відповідно до відомостей" з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців)".

Разом з тим запроваджується отримання органами державної влади відомостей з Реєстру через офіційний сайт Укрдержреєстру або шляхом доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html).

Доречно згадати, що з 17 грудня 2012 р. наберуть чинності зміни до Законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" та "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове страхування" внесені Законом № 4839-VI 24 травня 2012 року. Йдеться про запровадження єдиного документу, а саме: виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Таким чином, з дати набрання чинності Законом № 4839-VI та змінами до пункту 64.1 статті 64, пункту 64.3 статті 64, пункту 65.5 статті 65 та пункту 69.1 статті 69 Податкового кодексу України (тобто з 17 грудня 2012 року) взяття на облік суб’єктів господарювання у органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України буде підтверджуватись випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, яка надсилатиметься (видаватиметься) юридичній особі або фізичній особі – підприємцю державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

Також звертаємо увагу на зміну строків видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців після набрання чинності Законом № 4839-VI: державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) заявникам відповідні документи та виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців не пізніше наступного робочого дня після отримання від органів статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
http://www.kubp.com.ua/index.php/news-l ... 17-extract
Аватар пользователя
lutishka
 
Сообщений: 2290
Зарегистрирован: 24 ноя 2012, 11:47
Благодарил (а): 947 раз.
Поблагодарили: 1052 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в СПРАВОЧНИК

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya