Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Наличка на зарплату

Бухучетный форум.

UNREAD_POST Нива » 01 ноя 2011, 14:36

Слышала, что можно "собирать" наличку от реализации товаров в кассе предприятия в течении 3-дней перед выдачей ЗП, но не могу найти где это прописано. Есть ли такое положение? :?
Заранее, благодарствую.
Нива
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 17 май 2011, 14:37
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST Печкин » 01 ноя 2011, 14:55

Может это ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій у національній валюті в Україні поможет.

2.10. Підприємства мають право зберігати у своїй касі готівку, одержану в банку для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад установлений ліміт каси протягом трьох робочих днів, уключаючи день одержання готівки в банку. Для проведення цих виплат працівникам віддалених відокремлених підрозділів підприємств залізничного транспорту та морських портів готівка може зберігатися в їх касах понад установлений ліміт каси протягом п'яти робочих днів, уключаючи день одержання готівки в банку. Готівка, що одержана в банку на інші виплати, має видаватися підприємством своїм працівникам у той самий день. Суми готівки, що одержані в банку і не використані за призначенням протягом установлених вище строків, повертаються підприємством до банку не пізніше наступного робочого дня банку або можуть залишатися в його касі (у межах установленого ліміту).

Підприємство має право зберігати в касі готівку для виплат, які належать до фонду оплати праці та здійснюються за рахунок виручки, понад установлений йому ліміт каси протягом трьох робочих днів з дня настання строків цих виплат у сумі, що зазначена в переданих до каси відомостях на виплату грошей (далі - видаткова відомість) (додаток 1).
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Нива
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Нива » 02 ноя 2011, 11:48

Спасибо, Печкин (не знаю, где кнопка благодарности). Можно я еще немножко поспрашиваю. Допустим 1числа срок выдачи ЗП. Значит 1-го выписывается платежная ведомость и передается в кассу. 1-го, 2-го и 3-го числа выручка не сдается, а накапливается и 4-го либо выдается ЗП (выписывается РКО на выдачу ЗП) либо сдается в банк. Так?
Нива
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 17 май 2011, 14:37
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR

cron