Финотчетность

Бухучетный форум.
Аватара пользователя
vins
Сообщения: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 11:38
Контактная информация:

Финотчетность

Непрочитанное сообщение vins »

Литература по финотчетности
  1. НИБУ "Годовая финансовая отчетность" № 12 за 2013 год (спецвыпуск)
  2. ВОБУ № 8 за 2013 год

далее часть от vins

Предлагаю начать тему по подаче финотчетности.

Мой первый вопрос. В Законе "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"
Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, зобов'язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб'єктів малого підприємництва, один раз на рік.
пункт 154.6 статті 154 Податкового кодексу України:
154.6. На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:
...
Обсуждаем тут http://www.buhforum.com/viewtopic.php?f=15&t=16

Вопрос - когда указанная норма из Закона о бухучете начинает действовать?
И может ли под п. 154.6 попасть не субъект малого предпринимательства?
Последний раз редактировалось vins 16 янв 2012, 14:50, всего редактировалось 1 раз.

anton
Сообщения: 128
Зарегистрирован: 23 ноя 2010, 22:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение anton »

Вот кстати про ответственность за неподачу финотчетности

"Бухгалтерия", 2011, № 5, с. 92
Без штрафных санкций?
Анализируя формулировку п.46.2 ст.46 НКУ, необходимо обратить внимание на то, что финансовая отчетность только представляется одновременно с налоговой декларацией, но при этом она не названа налоговой отчетностью. Следовательно, те штрафные санкции, которые предусмотрены в главе 11 раздела II НКУ для нарушений, связанных с налоговой отчетностью, к финансовой отчетности применяться не должны.
Единственное нарушение, за которое предусмотрена ответственность, это — необеспечение налогоплательщиком хранения первичных документов, учетных регистров, бухгалтерской и статистической отчетности в течение установленных п.44.3 ст.44 НКУ 1095 дней. За такое нарушение может быть применен штраф: сначала 510 грн., а при повторном нарушении в течение года — 1020 грн. За непредставление финансовой отчетности налоговым органам в НКУ штраф не предусмотрен. Опытные налогоплательщики уже сейчас предсказывают, что налоговики будут пытаться не принимать декларацию по налогу на прибыль без финансовой отчетности. Однако прием налоговой декларации — обязанность органа ГНС (п.49.8 ст.49 НКУ), а среди законных оснований для отказа в приеме декларации нет такого основания как непредставление финансовой отчетности.
В то же время штраф за непредставление финансовой отчетности (без уточнения, кому именно она не представлена) предусмотрен ст.164-2 Кодекса Украины об административных правонарушениях. Наказание за такое нарушение — штраф в размере от 8 (136 грн.) до 15 (255 грн.), а при повторном нарушении — от 10 (170 грн.) до 20 (340 грн.) не облагаемых налогом минимумов доходов граждан.
И вывод
Несмотря на сомнительность требования представления налоговым органам финансовой отчетности уже за 2010 год и отсутствие реальной угрозы штрафных санкций, по мнению автора, все же не следует особо «зацикливаться» на этом вопросе и из-за этого идти на конфликт с налоговиками.


anton
Сообщения: 128
Зарегистрирован: 23 ноя 2010, 22:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение anton »

Печкин писал(а):да было немного здесь: viewtopic.php?f=15&t=383
спасибо, Печкин
Увидел, тема подходящая - и дальше смотреть не стал :(

Аватара пользователя
vins
Сообщения: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 11:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение vins »

Звертаємо увагу платників податку на прибуток, що діючим законодавством встановлено обов'язок суб'єктів господарювання щодо подання до органів державної податкової служби фінансової звітності.

Так, згідно з частиною третьою пункту 16.4 статті 16 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» платник податку, крім банків та інших фінансових установ, який отримує дохід від будь-якої діяльності більше ста мільйонів гривень на рік, повинен у наступному році подати на адресу податкового органу фінансовий звіт у терміни, встановлені законодавством для його подання. Відповідальність за неподання фінансової звітності зазначеними суб'єктами встановлюється згідно із законодавством.

З 1 січня 2011 року набрав чинності розділ II Податкового кодексу України, пунктом 46.2 статті 46 якого передбачено що платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. У складі фінансової звітності платник податків зазначає тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою Міністерством фінансів України.

Пунктом 1 підрозділу 4 розділу XX Кодексу визначено, що методика бухгалтерського обліку тимчасових та постійних податкових різниць затверджується у порядку, передбаченому Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", публікується до 1 квітня 2011 року та набуває чинності з 1 січня 2012 року. Суб'єкти господарювання - платники податку на прибуток подають фінансову звітність з урахуванням податкових різниць починаючи зі звітних періодів 2012 року.

Отже, за підсумками 2010 року фінансову звітність подають платники податку на прибуток з доходом від будь-якої діяльності більше ста мільйонів гривень на рік.

Разом з податковою декларацією за 1 квартал 2011 року, 2 квартал 2011 року, 2-3 квартали 2011 року квартальну фінансову звітність подають платники податку на прибуток, що відповідно до Господарського кодексу України віднесені до крупних та середніх.

За наслідками 2011 року усі платники податку на прибуток (як крупні та середні, так і малі підприємства) разом з декларацією за 2-4 квартали 2011 року подають річну фінансову звітність в порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

При цьому у складі фінансової звітності суб'єктів господарювання за 2010-2011 роки постійні та тимчасові податкові різниці не зазначаються.

Управління МРР та ЗГ

ДПА у Донецькій області

Аватара пользователя
vins
Сообщения: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 11:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение vins »

відповіді Наталії ХОЦЯНІВСЬКОЇ, директора Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) ДПА України
Поясніть, будь ласка, який примірник фінансової звітності за 2010 рік потрібно подавати разом з податковою звітністю за 2010 рік: ксерокопію з відміткою відділу статистики чи без неї? Чи, може, фінансова звітність подається в оригіналі без відміток органів статистики?

Н. В. Відповідно до пункту 16.4 Закону про прибуток платник податку, крім банків та інших фінансових установ, який отримує дохід від будь-якої діяльності більше 100 млн. грн. на рік, повинен подати на адресу податкового органу фінансовий звіт у строки, встановлені законодавством для його подання. Відповідальність за неподання фінансової звітності зазначеними суб’єктами встановлюється відповідно до законодавства. Законом про прибуток та постановою КМУ «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності» від 28.02.2000 № 419 не передбачено подання фінансової звітності з відміткою статистики.
Фінансова звітність, завірена печаткою підприємства та підписами посадових осіб підприємства, подається в оригіналі до органів податкової служби.
http://www.sta.gov.ua/control/uk/publis ... _id=235055

Аватара пользователя
Ol_ua
Сообщения: 585
Зарегистрирован: 04 дек 2010, 21:20
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Ol_ua »

Бухгалтер № 8 за 2011 год о финотчетности
Какие же нормы в отношении финотчетности за 2010 год следует считать более специальными?
Мы считаем в данном случае более специальными действующие нормы п. 16.4 Закона О Прибыли и Порядка № 419.
По нашему мнению:
во-первых, нормы п. 46.2 НКУ должны распространяться на финансовые отчеты за отчетные периоды, приходящиеся на действие НКУ;
во-вторых, налоговые расчеты и декларации по старым налогам представляли по прежним правилам и в прежние сроки (исходя из сути нормы ст. 7
Закона «О Государственном бюджете Украины на 2011 год»), поэтому и представление годовой финотчетности за 2010 год должны регулировать старые нормы (к тому же, как мы указали, они все еще действуют);
в-третьих, нормы п. 46.2 НКУ было бы логично распространять на плательщиков налога на прибыль, уплачивающих такой налог по нормам Налогового кодекса
(точнее— его раздела III «Налог на прибыль предприятий», а поскольку этот раздел еще не действует, то нет и субъектов, подпадающих под нормы п. 46.2 НКУ);
в-четвертых, ГНАУ нигде не разъясняла, что норма п. 46.2 НКУ применяется уже и для целей представления финотчетности за 2010 год;
в-пятых, в материале, опубликованном в «Вестнике налоговой службы Украины» №5/2011 (с. 41), который посвящен годовой финотчетности, речь идет только о представлении налоговикам финотчета за 2010 год лишь «сверхстамиллионниками».
О том, что налоговики склоняются именно к такому подходу, можно сделать вывод и из ответа на вопросы, связанные с представлением налоговикам
финотчетности за 2010 год, заданные по «горячей линии» директору Департамента администрирования налога на прибыль и других налогов и сборов (обязательных платежей) ГНА Украины Наталье Владимировне Хоцяновской.
Практика же на местах сложилась неоднозначная: поскольку на этот счет прямых указаний от ГНАУ (насколько нам известно) не поступало, то при представлении прибыльной декларации далеко не все местные налоговики требовали также и финотчетность.
Теперь— о возможных штрафах за непредставление.
Судя по всему, таковых быть не должно.
Закон О Прибыли отсылает в плане ответственности (только для «сверхстамиллионников») к законодательству.
В то же время нормы КУоАП не устанавливают каких-либо санкций за непредставление финотчетов налоговикам (там предусмотрены админнаказания
только за непредставление финотчетности в органы статистики (ст. 186-3) и КРС (ст. 164-2)).
В НКУ же прямо предусмотрены санкции за непредставление (несвоевременное непредставление) налоговых деклараций и расчетов (см. п. 120.1 НКУ),
а финотчетность таковой (как мы указали) не является.
В то же время полностью не исключаются попытки налоговиков притянуть сюда санкцию из п. 121.1 НКУ в виде штрафа в размере 510 грн.

Heloise
Сообщения: 356
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 17:02
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Heloise »

Минфин наконец «подогнал» П(С)БУ 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» под НК.
Міністерство фінансів України/ 22.02.2011/ Наказ №25 від 24.01.2011
Важно:
1. Новая форма баланса для малых предприятий - «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» (форма № 1-м) и «Звіт про фінансові результати» (форма № 2-м)
2. Абсолютно новый баланс для малых предприятий подпавших под п. 154.6 ст. 154 НК (с 01.04.2011 до 01.01.2016 освобождены от налогообложения и имеют право на применение упрощенного бух. учета) – «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» (форма № 1-мс) и «Звіт про фінансові результати» (форма № 2-мс).
3. Приказ «набирає чинності» с 01.04.2011г.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

nikki
Сообщения: 1118
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 10:27
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение nikki »

Heloise писал(а):Минфин наконец «подогнал» П(С)БУ 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» под НК.
Ага, есть такое дело.
Начали обсуждать тут: http://www.buhforum.com/viewtopic.php?p=5339#p5339
Но пока никто, вроде не вникал еще.

Аватара пользователя
Ol_ua
Сообщения: 585
Зарегистрирован: 04 дек 2010, 21:20
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Ol_ua »

Письмо появилось
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 02.03.2011 р. № 31-34020-06-5/5837, № 04/4-7/137 
Про складення та подання фінансової звітності суб'єктами малого підприємництва у 2011 році


Міністерство фінансів України та Державний комітет статистики України повідомляють, що фінансова звітність суб'єктів малого підприємництва за I квартал 2011 року складається за формою, встановленою наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2000 N 39 "Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва", а починаючи із звітності за I півріччя 2011 року і в наступних звітних періодах - за формою, встановленою наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2011 N 25 "Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва".

Проте, оскільки деякі показники Звіту про фінансові результати (форма N 2-м) не збігаються з показниками попередньої форми, дані в нових рядках графи 4 "За аналогічний період попереднього року" підприємствами можуть не наводитися.


 

Аватара пользователя
vins
Сообщения: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 11:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение vins »

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.04.2011 р. № 31-08410-06-5/9545
від 12.04.2011 р. № 04/4-7/214
Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади України

Рада міністрів Автономної Республіки
Крим, обласні, Київська і Севастопольська
міські державні адміністрації

Міністерство фінансів Автономної
Республіки Крим, головні фінансові
управління облдержадміністрацій,
головне фінансове управління виконавчого органу
Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації),
фінансове управління Севастопольської міськдержадміністрації


Про подання фінансової звітності суб’єктами малого підприємництва


Міністерство фінансів України та Державний комітет статистики України щодо подання фінансової звітності суб’єктами малого підприємництва повідомляють.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати. Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, зобов’язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва, один раз на рік.

Норми Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2000 № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.03.2000 за № 161/4382 (із змінами), застосовуються:

- для складання Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва (форми №№ 1-м та 2-м):

суб’єктами малого підприємництва – юридичними особами, які визнані такими відповідно до законодавства, крім довірчих товариств, страхових компаній, банків, ломбардів, інших фінансово-кредитних та небанківських фінансових установ, суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють обмін іноземної валюти, є виробниками та імпортерами підакцизних товарів, а також суб’єктів підприємницької діяльності, у статутному фонді яких частка вкладів, що належить юридичним особам – засновникам та учасникам цих суб’єктів, які не є суб’єктами малого підприємництва, перевищує 25 відсотків;

представництвами іноземних суб’єктів господарської діяльності;

- для складання Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва (форми №№ 1-мс та 2-мс):

суб’єктами малого підприємництва – юридичними особами, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 розділу III Податкового кодексу України, та мають право на застосування спрощеного бухгалтерського обліку доходів і витрат.

Таким чином, суб’єкти малого підприємництва – юридичні особи, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, зобов’язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва (форми №№ 1-мс та 2-мс), один раз на рік. Суб’єкти малого підприємництва – юридичні особи, які не відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, зобов’язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва (форми №№ 1-м та 2-м), щокварталу.

Перший заступник Міністра
фінансів України

А. МЯРКОВСЬКИЙ

Голова комісії з проведення
реорганізації Державного комітету статистики України – перший заступник Голови Державного комітету статистики України

В. ПІЩЕЙКО

Vetal'
Сообщения: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 10:57
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Vetal' »

Изменения в Порядок подачи финансовой отчтености, утвержденный ПКМУ от 28.02.2000 г. № 419.

1. Платники податку на прибуток подають органові державної податкової служби:
- квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України визнано малими);
- річну фінансову звітність.
Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва.

2. Годовую финотчетность подаем не позже 9 февраля (вместо 20) года, следующего за отчетным.

3. При этом квартальна або річна фінансова звітність подається підприємствами органові державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

ПКМУ от 20.04.11 г. № 433.

Аватара пользователя
Аll
Сообщения: 495
Зарегистрирован: 29 янв 2011, 12:37
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Аll »

24.04.2011 Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку"

Законопроектом (реєстр. №8194) пропонується внести зміни до законів "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та "Про банки і банківську діяльність", якими передбачається врегулювати порядок переходу учасників фінансового ринку на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Зокрема, передбачається визначити: поняття "міжнародні стандарти фінансової звітності"; облікову політику підприємства; порядок застосування міжнародних стандартів; термін та місце оприлюднення річної фінансової звітності та річної консолідованої фінансової звітності разом з аудиторським висновком.

Закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" пропонується доповнити новою статтею 121 про застосування міжнародних стандартів.

Так, для складення фінансової звітності застосовуються міжнародні стандарти, якщо вони не суперечать цьому Закону та офіційно оприлюднені на веб-сайті Міністерства фінансів України. Публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами. Підприємства, крім тих, що зазначені в частині другій цієї статті, самостійно визначають доцільність застосування міжнародних стандартів для складення фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності.

Згідно із проектом, підприємства інформують у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики про складення ними фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами. Фінансова звітність та консолідована фінансова звітність, складені за міжнародними стандартами, подаються у порядку, визначеному цим Законом.

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/ ... t_id=37486

Vetal'
Сообщения: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 10:57
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение Vetal' »

Аплодисменты. Ведут типа нас к МСФО, а Минфин тем временем вносит изменения в П(С)БУ, которые в корне противоречат международным стандартам. :D
Видимо, его спецы
Аll писал(а):самостійно визначають доцільність застосування міжнародних стандартів для складення фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності.
:)

Кстати, и сейчас в ст. 8 Закона о бухучете есть норма согласно которой предприятие самостоятельно "визначає доцільність застосування міжнародних стандартів (крім випадків, коли обов'язковість застосування міжнародних стандартів визначена законодавством)".

Но в тоже время "національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку - нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, що визначає принципи та методи ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, що не суперечать міжнародним стандартам" (ст. 1 Закона о бухучете).

Так что чем теснее минфиновцы "подгоняют" наши П(С)БУ под НКУ, тем меньше у нас этих П(С)БУ становится по Закону о бухучете. :)

Аватара пользователя
vins
Сообщения: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 11:38
Контактная информация:

Re: Финотчетность 2011 г.

Непрочитанное сообщение vins »

Филиалы подают финотчетность в налоговые органы
Чи подається фінансова звітність до органів ДПС відокремленими підрозділами платника податку, що самостійно сплачують податок на прибуток?
Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Згідно з пп.133.1.5 п.133.1 ст.133 ПКУ відокремлені підрозділи суб'єктів господарювання - юридичних осіб, які провадять господарську діяльність як на території України, так і за її межами, за винятком представництв, є платниками податку на прибуток. Згідно із п.5 Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підприємство самостійно визначає облікову політику підприємства та може виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов'язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства. Відповідно до п.6 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, у випадках, передбачених нормативно-правовими актами, складається окремий баланс. Для складання окремого балансу дані первинних документів про господарські операції філій, представництв, відділень та інших відокремлених підрозділів, виділених підприємством (юридичною особою) на окремий баланс, а також про господарські операції, які відповідно до законодавства підлягають відображенню в окремому балансі, заносяться до окремих (відкритих для цього відокремленого підрозділу або для відображення господарських операцій з певної діяльності підприємства) регістрів бухгалтерського обліку. За даними окремих регістрів бухгалтерського обліку складаються окремий баланс і відповідні форми фінансової звітності щодо зазначених господарських операцій. Показники окремого балансу і відповідних форм фінансової звітності включаються до балансу підприємства і відповідних форм фінансової звітності юридичної особи. Отже, якщо відповідно до облікової політики підприємства відокремлені підрозділи складають окремий баланс і відповідні форми фінансової звітності до нього, то такі відокремлені підрозділи разом з декларацією з податку на прибуток підприємства подають до органів ДПС квартальну або річну фінансову звітність відповідно до вимог п.46.2 ст.46 ПКУ.
Интересно, а как быть филиалам малых предприятий?

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей