Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Конфіскація авто

Бухучетный форум.

UNREAD_POST yryna » 06 авг 2015, 14:47

Підприємство займається міжнародними перевезеннями. Під час перевезення вантажу при огляді митними службами Туркменістану у водія було виявлено заборонені для ввезення цигарки. Машину дозволили вигрузити, документи про вигрузку нам повинні передати, водія заарештували (кажуть, що посадять десь років на два). Автомобіль підприємства конфіскований на користь держави.
Тепер намагаємось якось все це відобразити в бухобліку. Можливо хтось щось підкаже.
Конфіскований автомобіль, я так розумію, підлягає ліквідації після надання офіційних паперів (якщо їх ще нададуть). Нараховувати податкові зобов'язання не потрібно, адже продажу не було. (????)
Водія збираємось звільнити за ст. 40.4, прогули думаю ставити після дати вигрузки в CMR (бо згідно п.24 Постанови №9 прогулом також визнається затримання працівника органами внутрішніх справ за скоєння правопорушення) до дати отримання підтверджуючих документів про затримання працівника. Чи можливо можна звільнити працівника і раніше, не чекаючи підтвердження (на даний момент їхні органи відмовляються взагалі нам надати хоч якусь інформацію по даній ситуації)???
Отримаємо документи - проведемо послугу, а ось з витратами незрозуміло. Авансовий звіт не здає водій - витрат не нараховуємо, але є кошти видані під звіт. Шляховий лист теж здавати нікому, паливо не спишемо, але ж машину ми заправили і тепер будуть висіти на 203 рахунку залишки.
yryna
 
Сообщений: 18
Зарегистрирован: 28 мар 2012, 10:18
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 3 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya