Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Що замість 151 та 153.14.1 статей ПК?

Комментарии, ляпы Налогового кодекса

Модератор: NewsMaker

Правила форума
Здесь только общие вопросы о Налоговом Кодексе: о тексте документа, хронологии принятия, комментарии к налоговому кодексу ...
ВСЕ ВОПРОСЫ ПО КОНКРЕТНЫМ НАЛОГАМ ОБСУЖДАЮТСЯ В СООТВЕТСТВУЮЩИХ ВЕТКАХ ОСНОВНОГО ФОРУМА:
http://buhforum.com/viewforum.php?f=13

UNREAD_POST nata33 » 27 апр 2016, 11:44

Шановні бухгалтери, підкажіть, якими нормами ПК керуватися при здійсненні спільної діяльності без створення ЮО?
nata33
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 11:17
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST p_o_d_a_t_k_u » 27 апр 2016, 12:33

nata33 писал(а):Шановні бухгалтери, підкажіть, якими нормами ПК керуватися при здійсненні спільної діяльності без створення ЮО?



починаючи з 1 січня 2015 року Кодекс не встановлює особливий порядок оподаткування спільної діяльності на території України без створення юридичної особи
все по БУ.


http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/ ... 10466.html
http://kyiv.sfs.gov.ua/baner/podatkovi- ... 64125.html

За это сообщение автора p_o_d_a_t_k_u поблагодарил:
nata33
p_o_d_a_t_k_u
 
Сообщений: 230
Зарегистрирован: 04 окт 2012, 10:55
Благодарил (а): 30 раз.
Поблагодарили: 22 раз.

UNREAD_POST nata33 » 27 апр 2016, 14:02

а як бути з ПДВ?
отримано кошти від реалізації товару в рамках СП. Як в цьому разі виписати податкову накладну ?
nata33
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 11:17
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 апр 2016, 14:35

Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5646
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 799 раз.
Поблагодарили: 2528 раз.

UNREAD_POST nata33 » 27 апр 2016, 16:10

дякую за відповіді, прошу Вашої допомоги розібратися з наступним:

взято тут http://www.buhforum.com/search.php?keyw ... sf=msgonly

"У випадку, якщо просте товариство (діяльність на підставі договору про спільну діяльність, який передбачає об’єднання вкладів учасників) користується приміщенням безоплатно, воно зобов’язане відобразити дохід від безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), передбачений пунктом 135.5.4 ПК".

дохід від безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг) - Вам не здається це абсурдним? СП отримує майно для діяльності і одразу повинне нарахувати собі дохід?
nata33
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 11:17
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


Вернуться в НАЛОГОВЫЙ КОДЕКС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya