Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Чи не забагато святкових вихідних в Україні?)))

Здесь можно поболтать с коллегами, поделиться мыслями... шуточными и серьезными

UNREAD_POST Мишка » 23 янв 2017, 20:45

https://www.youtube.com/watch?v=Biu8ymSq0RI

ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ПОЛТАВА
16.01.17
Дискусія на тему: Святкові вихідні в такій кількості, як в Україні, нам не потрібні.
Дискусанти: Йенніфер – Кіхот.
Йеніфер доводить позицію, що не потрібні.
Кіхот доводить, що потрібні.
Аргументи Йенніфер:
1.Нехтування здоров’ям
2.Релігійна дискримінація
3.Декомунізація українських свят
Аргументи Кіхота:
1.Встановлені законодавчо святкові дні дають людині МОЖЛИВІСТЬ ними скористатися, а не обов’язковість
2.Наявна на сьогодні всесвітня тенденція за збільшення вільного, не обтяженого роботою часу, то ж слід звикати до неробства
3.Кожен святковий вихідний – то якась знаменна подія в житті людства, яку потрібно відзначити
Аргументи Йенніфер апелюють в першу чергу до ХАРАКТЕРУ існуючих в Україні свят: свята застаріли і не відповідають існуючій моделі нашого співжиття. По-друге, аби жити заможно, потрібно поменше святкувати і побільше працювати.
Кіхот зосередився на існуючій світовій тенденції збільшення ефективності праці, коли для того, щоб пристойно жити, потрібно все менше і менше працювати. То ж об’єктивно у людей стає все більше вільного часу, який потрібно наповнювати якимось змістом. То чому би і не святами?
Отже, аргументи якої позиції вагоміші?
Потрібно чи ні нам в Україні стільки святкових вихідних?
Мишка

Благодарил (а): 5 раз.

UNREAD_POST Vika2 » 24 янв 2017, 16:56

Кому неймется, пусть работают, кто мешает?
Никогда нельзя быть уверенным в завтрашнем дне. Какое оно будет завтрашнее дно?
Vika2

Благодарил (а): 42 раз.

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 10:13

Vika2 писал(а):Кому неймется, пусть работают, кто мешает?

здесь же дискуссия))))
чётки приводятся аргументы
Мишка

UNREAD_POST Marlboro » 25 янв 2017, 12:24

Коли вводили вихідний день 14 жовтня, то бачив в інтернеті аналітику де описували, що навіть один вихідний день наносить економіці країни сотні мільйонів збитків.
В найбільш економічно розвинених країнах к-ть святкових невелика. Але з іншої сторони - навіщо так жити без святкових і вихідних? :)
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарили: 3
Al Shurshun, lutishka, minibuh
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 12:42

Marlboro писал(а):Коли вводили вихідний день 14 жовтня, то бачив в інтернеті аналітику де описували, що навіть один вихідний день наносить економіці країни сотні мільйонів збитків.
В найбільш економічно розвинених країнах к-ть святкових невелика. Але з іншої сторони - навіщо так жити без святкових і вихідних? :)

не факт.
адже люди повинні щось виробляти - товари чи послуги.
а якщо роботи немає, то фактично те, що виробили би за 1 день, розтягнуть на 2
Мишка

UNREAD_POST minibuh » 25 янв 2017, 13:00

Хмм...
1)в стране с прекрасной теневой экономикой/теневыми зарплатами /поголовным несоблюдением трудового законодательства сокращать количество не кем ненаблюдаемых выходных ... :? Что б было чем глаза замылить пока в карман к людям лезут?
2) Я имею определенное количество законных выходных в год, если его урежут- буду работать больше,а получать также . Я так не хочу- я согласна на работою больше-получаю больше.
3)Перед тем как принимать опыт /порядки передовых стран может стоит ознакомится с их трудовыми рынками, правилами трудового законодательства,судебной практикой ?
Как- то пару лет назад читала статью. В развитой Великобритании одна тетенька-католичка судиласть с работодателем за то,что он ее уволил, потому что она отказывалась выходить на смены в Воскресенье( по религиозным убеждениям). Суд встал на сторону работника, сказав,что работодатель должен учитывать при составлении графиков сменности религиозные убеждения сотрудников.Тетенька восстановилась и срубила кучу денег. Вот так ...
4.)Наш трудовой кодекс безнадежно устарел . И не особо отвечает современным устоям и нравам. Но почему-то нам его не реформируют ?

За это сообщение автора minibuh поблагодарили: 2
lutishka, Vika2
minibuh

Благодарил (а): 1247 раз.

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 13:16

minibuh писал(а):Хмм...
1)в стране с прекрасной теневой экономикой/теневыми зарплатами /поголовным несоблюдением трудового законодательства сокращать количество не кем ненаблюдаемых выходных ... :? Что б было чем глаза замылить пока в карман к людям лезут?
2) Я имею определенное количество законных выходных в год, если его урежут- буду работать больше,а получать также . Я так не хочу- я согласна на работою больше-получаю больше.
3)Перед тем как принимать опыт /порядки передовых стран может стоит ознакомится с их трудовыми рынками, правилами трудового законодательства,судебной практикой ?
Как- то пару лет назад читала статью. В развитой Великобритании одна тетенька-католичка судиласть с работодателем за то,что он ее уволил, потому что она отказывалась выходить на смены в Воскресенье( по религиозным убеждениям). Суд встал на сторону работника, сказав,что работодатель должен учитывать при составлении графиков сменности религиозные убеждения сотрудников.Тетенька восстановилась и срубила кучу денег. Вот так ...
4.)Наш трудовой кодекс безнадежно устарел . И не особо отвечает современным устоям и нравам. Но почему-то нам его не реформируют ?

послушайте видео дискуссии. там все нюансы разложены
Мишка

UNREAD_POST Vika2 » 25 янв 2017, 14:15

Должна сказать, что на предприятиях, где люди чем больше работают, тем больше получают (сдельная оплата труда) и так готовы работать и в праздники и в выходные, потому что знают, что это их зарплата, что гайку закрутил - 20 грн. заработал. А бухгалтера, в большинстве, в отпуск нормально сходить не могут, да что там в отпуск, болеют на работе, так давайте у них еще и праздники отберем и сразу процветать начнем, ага, как раз тот случай.
Никогда нельзя быть уверенным в завтрашнем дне. Какое оно будет завтрашнее дно?

За это сообщение автора Vika2 поблагодарили: 3
lutishka, minibuh, vikakool
Vika2

Благодарил (а): 42 раз.

UNREAD_POST vikakool » 25 янв 2017, 14:44

Не бачу ніякої потреби в так званій дискусії щодо даного питання.
Ні, якщо дискусія задля дискусії, то підійде будь-яке питання :lol:

Але ця тема не є на сьогодні в Україні актуальною, як на мене.
vikakool

Благодарил (а): 879 раз.

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 15:33

vikakool писал(а):Не бачу ніякої потреби в так званій дискусії щодо даного питання.

чому ж? є актуальною, бо ведеться дискусія, начебто багато святкових вихідних і їх слід зменшити
Мишка

UNREAD_POST vikakool » 25 янв 2017, 16:07

Мишка писал(а):
vikakool писал(а):Не бачу ніякої потреби в так званій дискусії щодо даного питання.

чому ж? є актуальною, бо ведеться дискусія, начебто багато святкових вихідних і їх слід зменшити

Для будь-яких змін потрібні не лише аргументи, підстави та ін., а кінцева мета.
Бо змінити, аби змінити, - це нісенітниця.

Тому я ніяк не можу второпати: зменшити з якою метою?

Демонстрації толерантності до інших релігій? ...росту економіки країни?.. виховання населення в дусі "працювати, працювати та ще раз працювати"?.. єдності з іншими країнами?...
vikakool

UNREAD_POST lutishka » 25 янв 2017, 16:14

Мишка писал(а): є актуальною, бо ведеться дискусія,
Это не дискуссия, когда Вы вместо выражения собственного мнения с четкими аргументами посылаете всех высказавшихся в ... ютуб :P
Мишка писал(а):багато святкових вихідних і їх слід зменшити
:lol: Кому это надо, тот пусть себе лично и уменьшает. И вообще, Мишка, Вы на чьей стороне - нашей бухгалтерской или злого дядьки работодателя, которому надо, чтобы работники работали в праздничные дни, и им не надо было за это доплачивать? Или Вы просто тут какой-то полтавский клуб пиарите? ;)
lutishka

Благодарил (а): 947 раз.

UNREAD_POST vikakool » 25 янв 2017, 16:45

Мишка писал(а):

Чудове обгрунтування актуальності :lol:
vikakool

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 16:46

lutishka писал(а):
Мишка писал(а): є актуальною, бо ведеться дискусія,
Это не дискуссия, когда Вы вместо выражения собственного мнения с четкими аргументами посылаете всех высказавшихся в ... ютуб :P
Мишка писал(а):багато святкових вихідних і їх слід зменшити
:lol: Кому это надо, тот пусть себе лично и уменьшает. И вообще, Мишка, Вы на чьей стороне - нашей бухгалтерской или злого дядьки работодателя, которому надо, чтобы работники работали в праздничные дни, и им не надо было за это доплачивать? Или Вы просто тут какой-то полтавский клуб пиарите? ;)

на відео всі аргументи наведено. нема чого ще добавити.
Мишка

UNREAD_POST Мишка » 25 янв 2017, 16:49

vikakool писал(а):
Мишка писал(а):

Чудове обгрунтування актуальності :lol:

мав на увазі, що ця тема в публічному просторі обговорюється.
основний мотив: країна наша бідна і для того, щоб зробити багатою, потрібно більше працювати, накопичувати багатство.
і йде в публічному просторі дискусія, щоб відмінити окремі радянські свята - в першу чергу 8 березня і травневі свята
от з огляду на цей факт і можна подивитися аргументи сторін
Мишка

След.

Вернуться в Бухфорумный кабачок