Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

чисто поржать

Здесь можно поболтать с коллегами, поделиться мыслями... шуточными и серьезными

UNREAD_POST Al Shurshun » 13 май 2017, 06:44

Уважаемые коллеги

в рабочую субботу Изображение

ну очень хочется чего-то смешного
например, Вестник ДФСов опубликовал на вопрос
Суб’єкт господарювання здійснює господарську діяльність з реалізації стисненого природного газу (метану) через автомобільні газонаповнювальні компресорні станції (АГНКС). Чи вважається стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, пальним?
опубликовал комментарий
Ірина Мельник , начальник відділу методології акцизного податку Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України
с названием Метан — це пальне чи ні? следующего содержания :ga-ze-ta;
Підпунктом 14.1.1411 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу визначено, що пальне — це нафтопродукти, скраплений газ, паливо мотор­не альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у пп. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 цього Кодексу.

Згідно з п. 215.1 ст. 215 Податкового кодексу пальне належить до підакцизних товарів. Водночас до товарів (продукції), включених до пп. 215.3.4 п. 215.3 зазначеної статті, не належить стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД. Тобто цей газ не належить до підакцизних товарів (продукції).

Таким чином, оскільки стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, не підпадає під визначення пального у розумінні пп. 14.1.1411 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу, зазначений товар (продукція) не є пальним.

Відповідно до п. 11 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Отже, оскільки стиснений природний газ (метан) не є пальним, то суб’єкту господарювання при здійсненні продажу такого продукту через АГНКС не потрібно зазначати код його товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД.


оказывается автомобиль заправляется не моторным топливом - компримированным газом состава метан, а ..

С уважением :a_g_a:
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета

За это сообщение автора Al Shurshun поблагодарил:
lutishka
Аватар пользователя
Al Shurshun
 
Сообщений: 2937
Зарегистрирован: 13 май 2011, 22:22
Благодарил (а): 607 раз.
Поблагодарили: 1288 раз.

UNREAD_POST Julia_E » 13 май 2017, 11:02

:) Смех смехом, но...
Кода этого метана нет в списке подакцизного топлива в пп. 215.3.4 НКУ :)
И действительно он не вписывается в налоговое определение "пального" (как это будет по-русски? горючее?)
Но я думаю, что в будущем, возможно, исправят эту ошибку и включат его в подакцизные товары.
Аватар пользователя
Julia_E
 
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 13 май 2017, 10:50
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 6 раз.

UNREAD_POST Julia_E » 24 май 2017, 15:03

А вчера они письмо написали:

Лист ДФС від 18.05.2017 №245/6/99-99-14-05-01-14/ІПК
23.05.2017
Податкова консультація
Щодо віднесення природного газу (метану), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, до пального та необхідності зазначення коду УКТ ЗЕД пального у розрахункових документах.
Відповідно до звернення Товариство здійснює господарську діяльність з реалізації стисненого природного газу (метану) через автомобільні газонаповнювальні компресорні станції (АГНКС). Розрахункові операції з клієнтами при продажу стисненого природного газу Товариство здійснює через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО).
Чи є стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, пальним?
Підпунктом 14.1.1411 пункту 14.1 статті 14 Кодексу визначено, що пальне – це нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Кодексу.
Відповідно до пункту 215.1 статті 215 Кодексу пальне належить до підакцизних товарів.
Разом з цим до товарів (продукції), які включені до підпункту 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Кодексу, не належить стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД.
Отже, стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, не належить до підакцизних товарів (продукції).
Оскільки стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, не підпадає під визначення пального у розумінні підпункту 14.1.1411 пункту 14.1 статті 14 Кодексу, зазначений товар (продукція) не є пальним.
Чи зобов’язане Товариство у разі здійснення продажу стисненого природного газу (метану) через АГНКС вказувати код його товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД при проведенні розрахункових операцій через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості?
Підпунктом 4 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), зокрема внесено зміни до пункту 11 статті 3.
Відповідно до зазначених змін суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані, зокрема, проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.
Оскільки у відповіді на перше питання звернення Товариства визначено, що стиснений природний газ (метан) не є пальним, Товариство не зобов’язане при здійсненні продажу зазначеного продукту через АГНКС вказувати код його товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, як вимагають зміни до Закону № 265.
Водночас рекомендуємо за наявності коду УКТ ЗЕД товару при його реалізації проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.
Згідно з пунктом 52.2 статті 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

За это сообщение автора Julia_E поблагодарил:
Al Shurshun
Аватар пользователя
Julia_E
 
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 13 май 2017, 10:50
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 6 раз.


Вернуться в Бухфорумный кабачок

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Kamillfo, natalia_onashko, Ya