Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Для кліентів АЦСК ІДД Міндоходів (Луганської, Донецької обл)

Вопросы использования бухгалтерских программ (МЕДОК, 1С и т.д.)

UNREAD_POST Руся-2 » 23 июн 2014, 14:13

До уваги клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів
http://acskidd.gov.ua/news
До уваги клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів (юридичних та фізичних осіб), які отримали послуги електронного цифрового підпису на території Луганської та Донецької областей!
Повідомляємо, що скасування сформованих посилених сертифікатів може бути здійснено в будь-якому представництві АЦСК ІДД Міндоходів відповідно до встановленого Регламентом порядку.
У разі, якщо подати заяву на скасування посилених сертифікатів у зазначеному порядку неможливо через втрату реєстраційних та інших документів, на підставі яких вони були сформовані, власник посилених сертифікатів має право звернутись до представництв АЦСК ІДД Міндоходів з заявою про скасування його посилених сертифікатів у зв’язку з компрометацію особистих ключів.
Встановлення власника посилених сертифікатів буде здійснюватись за паспортом громадянина України та копією картки платника податків (за її наявності).
Перелік представництв АЦСК ІДД Міндоходів розміщено тут.
Адміністратори реєстрації представництв АЦСК ІДД Міндоходів допоможуть вам оформити відповідне звернення та нададуть необхідні консультації.
Руся-2
 
Сообщений: 557
Зарегистрирован: 21 апр 2014, 16:10
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 144 раз.

Вернуться в АВТОМАТИЗАЦИЯ БУХУЧЕТА

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya