Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Нужна ли ЧПЕНу печать?

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST ЧПЕН_2011 » 28 июл 2011, 08:56

Налоговики отвечают, что необязательно

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Чи зобов'язані ФОП - платники ЄП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

Стаття 128 Господарського кодексу України, яка визначає особливості статусу громадянина як суб'єкта господарювання, не містить вимог обов'язкової наявності печатки у суб'єкта господарювання. При цьому, відповідно до листа ДПА України від 14.01.2002 N 164/П/17-0516, питання щодо використання печатки або штампу при здійсненні підприємницької діяльності фізичною особою підприємцем - платником єдиного податку вирішується особисто.

Враховуючи вищевикладене, фізичні особи підприємці - платники єдиного податку особисто приймають рішення щодо використання печатки або штампу при здійсненні підприємницької діяльності.
Аватар пользователя
ЧПЕН_2011
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 10:47
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 25 раз.

UNREAD_POST налоговик » 18 авг 2011, 17:36

Підприємець, що не має печатки, може обмежитися одним ключем електронного цифрового підпису. Особисті ключі зберігаються на електронних носіях і не розголошуються.

ДПІ у Подільському районі м. Києва
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2633 раз.


Вернуться в ЕДИНЫЙ НАЛОГ (ЧПЕН)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya