Страница 1 из 2

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 28 фев 2012, 18:57
SerjL
Вечер добрый.

Может кто обрадует информацией когда удастся получить новые свидетельства о едином налоге? Не только мы столкнулись с этой задержкой?

Проблема в том, что наши контрагенты откладывают подписание договоров, так как они юрлица на общей системе и требуют подтверждения того, что наш ФЛП именно на 3ей группе единого, а показать-то нечего :(

Если не только у нас такое не удобство, а у кого-то еще, то напишите плиз как вы в таком случае действуете.

P.S: от том, что старое свидетельство полгода еще действует я в курсе, но это не особо помогает делу. А еще дней 5 назад мы сделали вытяг, может он поможет в аргументации для суровых бухгалтеров?

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 28 фев 2012, 19:03
ttirusik
На Вашому старому свідоцтві має писати, що воно продовжено до 31.05.2012 і в яку ви групу будете відноситися і види діяльності. Також можете предявити контрагентам Вашу заяву на ЄП 2012р

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 28 фев 2012, 19:08
SerjL
У меня вопросом подачи заявлений и получения свидетельств занимался юрист и он усердно твердит, что эта форма "продления" ни в "переходном положении" ни в НК не указана и юр. силы не имеет. Более того, говорит, что наша налоговая и так сделать затрудняется. А по поводу заявы: у меня есть скан первого листа со штампиком, но контрагент забраковал, да и высылать "чужим" информацию по оборотам (вторая страница кажется) тоже не лучший вариант.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 28 фев 2012, 19:16
Печкин
SerjL писал(а):У меня вопросом подачи заявлений и получения свидетельств занимался юрист и он усердно твердит, что эта форма "продления" ни в "переходном положении" ни в НК не указана и юр. силы не имеет.

Юрист прав. Такой формы продления в законодательстве нет.
Но по жизни многим уже на руки эти "продленные" старые свидетельства давно повыдавали.
ИМХО лишние реквизиты можно затереть.

ПС. Обороты на оборотной стороне не видел.

Скрытый текст: показать
Изображение

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 29 фев 2012, 17:03
SerjL
Печкин писал(а):
SerjL писал(а):
ПС. Обороты на оборотной стороне не видел.

Скрытый текст: показать
Изображение


Обороты не на свидетельстве:), а на заявлении. Контрагент попросил именно копию заявления на третью группу, а вот там и есть оборот.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 19 апр 2012, 19:54
налоговик
Появились новые свидетельства единого налога

Державна податкова служба запрошує отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка

Згідно з пп. «а» пункту 5 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 04.11.2011 р. № 4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

З урахуванням зазначеного Державна податкова служба запрошує платників податків отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка згідно з поданими заявами про застосування спрощеної системи оподаткування на 2012 рік.

Заміна та видача Свідоцтв платникам спрощеної системи оподаткування буде проводитися у зручний для платників податків час, бо ДПС працює з подовженим робочим днем, у вихідні та святкові дні.

Крім того, зазначаємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Управління оподаткування фізичних осіб

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 28 апр 2012, 10:55
налоговик
Скажіть будь ласка коли будуть видавати свідотства про сплату єдиного податку нового зразка та що потрібно для цього зробити: брати новий КВЕД 2010, знову подавати заяву, чи старі свідотства про сплату єдиного податку, в яких написано термін дії до 1.06.2012 р., будуть діяти до кінця року?

Підпунктом "а" пункту 5 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 4 листопада 2011 року №4014-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" із змінами та доповненнями (далі – Закон) встановлено, що видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року. Для отримання свідоцтва платника єдиного податку нового зразка в обмін на старе свідоцтво необхідно звернутися у податкову інспекцію за місцем реєстрації. Для цього не потрібно ні нового КВЕД 2010, ні нової заяви.

Державна податкова служба у Закарпатській області

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 12:22
vins
Напоминание

Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка можна отримати в державних податкових інспекціях області за місцем Вашої податкової адреси щоденно у робочі дні.

Наголошуємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання, або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Також звертаємо увагу, що згідно підпункту „а “ пункту 5 розділу ІІ „Прикінцевих та перехідних положень” Закону від 04.11.11 №4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку, видані на 2011 рік, є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 14:51
Люба П
налоговик писал(а):
[b]. Для отримання свідоцтва платника єдиного податку нового зразка в обмін на старе свідоцтво необхідно звернутися у податкову інспекцію за місцем реєстрації. Для цього не потрібно ні нового КВЕД 2010, ні нової заяви.

Державна податкова служба у Закарпатській області


А в нас у Львові вимагають і заяву в довільній формі і копію витягу з новими КВЕД.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 15:02
Люба П
Заміна Свідоцтва платника єдиного податку як для юридичних так і для фізичних осіб старого зразка проводиться на підставі листів платників єдиного податку, що складаються у довільній формі.

Крім того, з 1 січня 2013 року буде скасовано КВЕД – 2005 та набере чинності Класифікація видів економічної діяльності 2010 року. У зв’язку з цим доцільно до отримання безстрокового Свідоцтва платника єдиного податку нового зразка перейти на КВЕД-2010. У цьому випадку для отримання нового Свідоцтва необхідно заповнити Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, форму якої затверджено наказом Мінфіну № 1675 від 20.12.2011 року, у пункті 5.3 якої вказати як підставу подання даної заяви внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку щодо видів господарської діяльності.

Управління оподаткування юридичних осіб Кременчуцької ОДПІ
http://www.kremen.gov.ua/news/?id=4558

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 15:14
vins
Люба П писал(а):Крім того, з 1 січня 2013 року буде скасовано КВЕД – 2005 та набере чинності Класифікація видів економічної діяльності 2010 року. У зв’язку з цим доцільно до отримання безстрокового Свідоцтва платника єдиного податку нового зразка перейти на КВЕД-2010


А как же http://buhforum.com/viewtopic.php?p=26458#p26458?
Коме того, не считаю что свидетельство с кодами по квэд-2005 с 01.01.13 должно считаться недействительным

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 15:24
irina zhurova
В налоговой с меня взяли заявление такое как подавали на ЕН в начале года, с новыми КВЕд (отмечаем птичкой- новые виды деятельности), старое св-во , все это я зарегистрировала в кацелярии. Новые КВЕД делала еще в марте. Листа никакого не просили. Налоговая просит перейти на новые КВЕД, но не обязует. Им просто меньше работы, чтоб по два раза не переписывать св-ва.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 16 май 2012, 15:38
Люба П
vins писал(а):
Коме того, не считаю что свидетельство с кодами по квэд-2005 с 01.01.13 должно считаться недействительным

Пане, vins!
Я також вважаю, шо нове свідоцтво може бути з кодами квед-2005. Але я такого не бачила. І не хочу давати податківцям приводу не видати нове свідоцтво взагалі або із затримкою. Тому я намалюю заяву і додам копію витягу з новим КВЕД. Бо так хоче моя податкова.
Але, як на мене то логічніше було б подати заяву за формою 1675 на внесення змін (як каже Кременчуцька ОДПІ).
З повагою.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 17 май 2012, 17:46
irina zhurova
Получили св-во - синенькое новенькое виды деятельности 3 штуки еле влезли.

Выдача нового свидетельства Единого налога

UNREAD_POSTДобавлено: 18 май 2012, 10:03
Одуванчик
я теж учора отримала . на першого ФОПа з 9-ти.....
гарненьке синеньке от тіко надруковано кривенько........ а види діяльності - дизайн