Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Выдача нового свидетельства Единого налога

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST SerjL » 28 фев 2012, 18:57

Вечер добрый.

Может кто обрадует информацией когда удастся получить новые свидетельства о едином налоге? Не только мы столкнулись с этой задержкой?

Проблема в том, что наши контрагенты откладывают подписание договоров, так как они юрлица на общей системе и требуют подтверждения того, что наш ФЛП именно на 3ей группе единого, а показать-то нечего :(

Если не только у нас такое не удобство, а у кого-то еще, то напишите плиз как вы в таком случае действуете.

P.S: от том, что старое свидетельство полгода еще действует я в курсе, но это не особо помогает делу. А еще дней 5 назад мы сделали вытяг, может он поможет в аргументации для суровых бухгалтеров?
SerjL
 
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 18:09
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST ttirusik » 28 фев 2012, 19:03

На Вашому старому свідоцтві має писати, що воно продовжено до 31.05.2012 і в яку ви групу будете відноситися і види діяльності. Також можете предявити контрагентам Вашу заяву на ЄП 2012р
ttirusik
 
Сообщений: 70
Зарегистрирован: 07 дек 2011, 16:27
Благодарил (а): 23 раз.
Поблагодарили: 10 раз.

UNREAD_POST SerjL » 28 фев 2012, 19:08

У меня вопросом подачи заявлений и получения свидетельств занимался юрист и он усердно твердит, что эта форма "продления" ни в "переходном положении" ни в НК не указана и юр. силы не имеет. Более того, говорит, что наша налоговая и так сделать затрудняется. А по поводу заявы: у меня есть скан первого листа со штампиком, но контрагент забраковал, да и высылать "чужим" информацию по оборотам (вторая страница кажется) тоже не лучший вариант.
SerjL
 
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 18:09
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Печкин » 28 фев 2012, 19:16

SerjL писал(а):У меня вопросом подачи заявлений и получения свидетельств занимался юрист и он усердно твердит, что эта форма "продления" ни в "переходном положении" ни в НК не указана и юр. силы не имеет.

Юрист прав. Такой формы продления в законодательстве нет.
Но по жизни многим уже на руки эти "продленные" старые свидетельства давно повыдавали.
ИМХО лишние реквизиты можно затереть.

ПС. Обороты на оборотной стороне не видел.

Скрытый текст: показать
Изображение
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2883 раз.

UNREAD_POST SerjL » 29 фев 2012, 17:03

Печкин писал(а):
SerjL писал(а):
ПС. Обороты на оборотной стороне не видел.

Скрытый текст: показать
Изображение


Обороты не на свидетельстве:), а на заявлении. Контрагент попросил именно копию заявления на третью группу, а вот там и есть оборот.
SerjL
 
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 18:09
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 19 апр 2012, 19:54

Появились новые свидетельства единого налога

Державна податкова служба запрошує отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка

Згідно з пп. «а» пункту 5 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 04.11.2011 р. № 4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

З урахуванням зазначеного Державна податкова служба запрошує платників податків отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка згідно з поданими заявами про застосування спрощеної системи оподаткування на 2012 рік.

Заміна та видача Свідоцтв платникам спрощеної системи оподаткування буде проводитися у зручний для платників податків час, бо ДПС працює з подовженим робочим днем, у вихідні та святкові дні.

Крім того, зазначаємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Управління оподаткування фізичних осіб
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2593 раз.

UNREAD_POST налоговик » 28 апр 2012, 10:55

Скажіть будь ласка коли будуть видавати свідотства про сплату єдиного податку нового зразка та що потрібно для цього зробити: брати новий КВЕД 2010, знову подавати заяву, чи старі свідотства про сплату єдиного податку, в яких написано термін дії до 1.06.2012 р., будуть діяти до кінця року?

Підпунктом "а" пункту 5 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 4 листопада 2011 року №4014-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" із змінами та доповненнями (далі – Закон) встановлено, що видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року. Для отримання свідоцтва платника єдиного податку нового зразка в обмін на старе свідоцтво необхідно звернутися у податкову інспекцію за місцем реєстрації. Для цього не потрібно ні нового КВЕД 2010, ні нової заяви.

Державна податкова служба у Закарпатській області
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2593 раз.

UNREAD_POST vins » 16 май 2012, 12:22

Напоминание

Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка можна отримати в державних податкових інспекціях області за місцем Вашої податкової адреси щоденно у робочі дні.

Наголошуємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання, або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Також звертаємо увагу, що згідно підпункту „а “ пункту 5 розділу ІІ „Прикінцевих та перехідних положень” Закону від 04.11.11 №4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку, видані на 2011 рік, є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Люба П » 16 май 2012, 14:51

налоговик писал(а):
[b]. Для отримання свідоцтва платника єдиного податку нового зразка в обмін на старе свідоцтво необхідно звернутися у податкову інспекцію за місцем реєстрації. Для цього не потрібно ні нового КВЕД 2010, ні нової заяви.

Державна податкова служба у Закарпатській області


А в нас у Львові вимагають і заяву в довільній формі і копію витягу з новими КВЕД.
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 537
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 443 раз.
Поблагодарили: 158 раз.

UNREAD_POST Люба П » 16 май 2012, 15:02

Заміна Свідоцтва платника єдиного податку як для юридичних так і для фізичних осіб старого зразка проводиться на підставі листів платників єдиного податку, що складаються у довільній формі.

Крім того, з 1 січня 2013 року буде скасовано КВЕД – 2005 та набере чинності Класифікація видів економічної діяльності 2010 року. У зв’язку з цим доцільно до отримання безстрокового Свідоцтва платника єдиного податку нового зразка перейти на КВЕД-2010. У цьому випадку для отримання нового Свідоцтва необхідно заповнити Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, форму якої затверджено наказом Мінфіну № 1675 від 20.12.2011 року, у пункті 5.3 якої вказати як підставу подання даної заяви внесення змін до свідоцтва платника єдиного податку щодо видів господарської діяльності.

Управління оподаткування юридичних осіб Кременчуцької ОДПІ
http://www.kremen.gov.ua/news/?id=4558
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 537
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 443 раз.
Поблагодарили: 158 раз.

UNREAD_POST vins » 16 май 2012, 15:14

Люба П писал(а):Крім того, з 1 січня 2013 року буде скасовано КВЕД – 2005 та набере чинності Класифікація видів економічної діяльності 2010 року. У зв’язку з цим доцільно до отримання безстрокового Свідоцтва платника єдиного податку нового зразка перейти на КВЕД-2010


А как же http://buhforum.com/viewtopic.php?p=26458#p26458?
Коме того, не считаю что свидетельство с кодами по квэд-2005 с 01.01.13 должно считаться недействительным
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST irina zhurova » 16 май 2012, 15:24

В налоговой с меня взяли заявление такое как подавали на ЕН в начале года, с новыми КВЕд (отмечаем птичкой- новые виды деятельности), старое св-во , все это я зарегистрировала в кацелярии. Новые КВЕД делала еще в марте. Листа никакого не просили. Налоговая просит перейти на новые КВЕД, но не обязует. Им просто меньше работы, чтоб по два раза не переписывать св-ва.
irina zhurova
 
Сообщений: 209
Зарегистрирован: 19 апр 2011, 13:46
Благодарил (а): 149 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST Люба П » 16 май 2012, 15:38

vins писал(а):
Коме того, не считаю что свидетельство с кодами по квэд-2005 с 01.01.13 должно считаться недействительным

Пане, vins!
Я також вважаю, шо нове свідоцтво може бути з кодами квед-2005. Але я такого не бачила. І не хочу давати податківцям приводу не видати нове свідоцтво взагалі або із затримкою. Тому я намалюю заяву і додам копію витягу з новим КВЕД. Бо так хоче моя податкова.
Але, як на мене то логічніше було б подати заяву за формою 1675 на внесення змін (як каже Кременчуцька ОДПІ).
З повагою.
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.

За это сообщение автора Люба П поблагодарил:
vins
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 537
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 443 раз.
Поблагодарили: 158 раз.

UNREAD_POST irina zhurova » 17 май 2012, 17:46

Получили св-во - синенькое новенькое виды деятельности 3 штуки еле влезли.
irina zhurova
 
Сообщений: 209
Зарегистрирован: 19 апр 2011, 13:46
Благодарил (а): 149 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST Одуванчик » 18 май 2012, 10:03

я теж учора отримала . на першого ФОПа з 9-ти.....
гарненьке синеньке от тіко надруковано кривенько........ а види діяльності - дизайн
Аватар пользователя
Одуванчик
 
Сообщений: 113
Зарегистрирован: 20 янв 2011, 16:16
Откуда: Київ
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 101 раз.

След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ЕДИНЫЙ НАЛОГ (ЧПЕН)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya