Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

доплата за наемников в Налоговом кодексе

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST simon » 22 ноя 2010, 11:46

Я так понимаю за наемных уже вносить 50 - процентную доплату не нужно. В проекте кодекса ничего подобного не нашел.
У кого какие мнения?
simon
 
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 22 ноя 2010, 11:22
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST ЧПЕН_2011 » 22 ноя 2010, 13:14

Я тоже не нашел. Хоть одна более менее приличная новость.
в принципе, если 4 человека, то и ставка единого не сильно повысилась.
Раньше платил бы 200 + 400=600 грн., а по НК 600 грн.
Но что-то верится с трудом
Аватар пользователя
ЧПЕН_2011
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 10:47
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 25 раз.

UNREAD_POST foxy » 25 ноя 2010, 16:48

:!: получается если сейчас разрешат иметь 5 наемников, то налог единый по НК будет даже меньше чем был раньше для такой категории предпринимателей. интересно
Аватар пользователя
foxy
 
Сообщений: 132
Зарегистрирован: 23 ноя 2010, 00:59
Благодарил (а): 14 раз.
Поблагодарили: 29 раз.

UNREAD_POST simon » 07 дек 2010, 15:43

Поскольку Налоговый кодекс почти не тронул единый налог (пока) - все делаем по-старому.
Соответственно 50% доплату за "наенмиков" нужно вносить как и прежде.
При уплате ЕН в 2011 году размер платы будет определяться так 0,43 х (ставка ЕН + 50 % ставки ЕН х число "наемников")
simon
 
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 22 ноя 2010, 11:22
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 28 мар 2011, 17:57

Разъяснение по поводу количества наемных работников

Чи може фізична особа - підприємець платник єдиного податку взяти на місце найманої особи, яка перебуває у декретній відпустці, іншого працівника та як здійснюється сплата єдиного податку?
Відповідь : Згідно з пункту 2 статті 23 Кодексу законів України про працю від 10.12.1971 року № 322-VIII СПД - фізична особа, яка використовує найману працю, має право на період декретних відпусток укласти строковий трудовий договір з іншим працівником на час відсутності основного працівника. У такому випадку, оскільки фактично використовується праця працівника, прийнятого за строковим трудовим договором, ставка єдиного податку за нього збільшується на 50 %, як і передбачено статтею 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва". При цьому чисельність найманих працівників у штатному розписі буде збільшено на одну особу, але ставка єдиного податку буде збільшуватись на 50 % тільки за тих працівників, працю яких фактично використовують. У такому випадку слід звернути увагу на дотримання вимоги стосовно того, що протягом року у трудових відносинах, включаючи членів сім'ї, може перебувати не більше 10 осіб.
Отже, якщо у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою перебуває 10 осіб і одна з них йде у відпустку для догляду за дитиною до 3-х (6-ти) років, то такий платник не може на період такої декретної відпустки укласти строковий трудовий договір з іншим працівником на час відсутності основного працівника.


ДПІ у Оболонському районі м. Києва

За это сообщение автора vins поблагодарил:
konsult
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.


Вернуться в ЕДИНЫЙ НАЛОГ (ЧПЕН)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya