Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Потрібна допомога! Сплата єдиного податку на інший рахунок.

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST protege » 23 авг 2012, 11:19

Я фізична особа-підприємець на 3 групі. 16 серпня заплатила єдиний податок на рахунок, який мені дали в податковій. вчора в 22.00 телефонують з податкової і повідомляють, що в мене борг за несплату єдиного рахунку і штрафна санкція - 50 % від суми податку. Сьогодні виявилося, що бухгалтерія податкової замість рахунку на сплату єдиного податку дала мені рахунок на сплату податку з доходів ФОП. Пишу тепер якусь заяву. Консультант каже, що штрафна санкція все одно 50%, у бухгалтерії кажуть, що 10%, якщо казначейство проведе цю суму на наступному тижні, а юристи кажуть, що жодних штрафних санкцій, оскільки гроші поступили до бюджету вчасно і помилка не моя, а податкової. Кому вірити і що робити?
Буду вдячна!
protege

Благодарил (а): 1 раз.

UNREAD_POST Печкин » 23 авг 2012, 11:31

Добрый день!

1. Есть тема: Перечисление налога на неправильный код = штраф. В ней есть аргументы.
2. Можно ссылаться на мораторий на штрафы для единоналожников.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
protege
Печкин

Благодарил (а): 73 раз.

UNREAD_POST Печкин » 23 авг 2012, 11:33

3. Не верьте тому, что говорят. Перепроверяйте. В том числе информацию про счет для уплаты налогов.
живу на Бухфоруме
Печкин

Благодарил (а): 73 раз.