Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Заявление на единый налог [закрыто; не актуально]

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST konsult » 03 дек 2010, 15:39

С учетом того, что президент "покрамсал" ту часть Налогового кодекса, в которой говорилось об автоматическом продлении Свидетельств об уплате единого налога 2010 года на 1 квартал 2011 года, хочу обратить внимание, что
тем, кто хочет работать на едином налоге в 2011 году (правильнее, наверное, сказать - в начале 2011 года) на старых условиях, нужно подать в налоговый орган Заявление о праве применения упрощенной системы налогообложения, учета и отчетности
в срок не позже 16 декабря (желательно заняться этим вопросом еще раньше).
К заявлению нужно приложить платежку об уплате единого налога по старой ставке за январь 2011 года.

Пропуск данного строка будет означать, что в 1 квартале 2011 года вы автоматически окажетесь на общей системе налогообложения.
Аватар пользователя
konsult
 
Сообщений: 694
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 14:51
Благодарил (а): 197 раз.
Поблагодарили: 271 раз.

UNREAD_POST T@н@ » 01 авг 2011, 10:48

Может ли каким-либо образом ЧП, который перешел на ЕН в декабре 2010 (т.е. с января 2011), со второго квартала 2011 - на общей, с 3-го получить свидетельство плательщика ЕН?
T@н@
 
Сообщений: 58
Зарегистрирован: 11 апр 2011, 16:51
Благодарил (а): 51 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST konsult » 01 авг 2011, 11:49

не может

Рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності може бути прийняте не більше одного разу за календарний рік.

то есть два свидетельства на один год получить нельзя

За это сообщение автора konsult поблагодарил:
T@н@
Аватар пользователя
konsult
 
Сообщений: 694
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 14:51
Благодарил (а): 197 раз.
Поблагодарили: 271 раз.

UNREAD_POST налоговик » 01 сен 2011, 13:14

Заявление о внесении дополнительных видов деятельности в Свидетельство об уплате ЕН можно направить почтой

ЕДИНАЯ БАЗА НАЛОГОВЫХ ЗНАНИЙ

Чи передбачено надсилання поштою заяви про внесення додаткових видів діяльності до Свідоцтва про сплату ЄП ФОП платника ЄП та яка дата буде вважатись датою подання заяви?
Форму та Порядок видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затверджено наказом ДПА України від 29.10.99 N 599, відповідно до якого для одержання Свідоцтва фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності подає до податкового органу за місцем державної реєстрації письмову заяву, у якій зазначає вид (види) діяльності, яким (и) передбачає займатися, оскільки саме від виду (видів) діяльності залежить розмір єдиного податку, який повинна сплачувати ця фізична особа. Крім подання письмової заяви підставою для видачі Свідоцтва є пред'явлений платіжний документ про сплату єдиного податку, оскільки Свідоцтво - це документ, що засвідчує саме сплату єдиного податку. Зазначені фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності у заяві види діяльності, записуються податковим органом у Свідоцтві, що видається такій особі. У разі виникнення протягом календарного року необхідності внесення змін до Свідоцтва платника єдиного податку, зокрема щодо видів здійснюваної діяльності, слід керуватися ст.4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року N 727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями, згідно з яким суб'єкт малого підприємництва для переходу на спрощену систему оподаткування повинен подати письмову заяву до державного податкового органу за місцем державної реєстрації не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) за умови сплати всіх установлених податків та обов'язкових платежів за попередній звітний (податковий) період. Оскільки для фізичної особи - платника єдиного податку звітним періодом визначено квартал, то в разі прийняття рішення протягом календарного року про зміну виду діяльності фізична особа - платник єдиного податку повинна подати не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) кварталу заяву із зазначенням тих видів діяльності, які здійснюватиме. При цьому, заява про внесення змін до видів діяльності може бути подана суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою як особисто так і надіслана поштою. Якщо заява про право внесення змін до видів діяльності направлена до податкового органу поштою, то датою подання такої заяви буде вважатись дата надходження її до податкового органу, тобто дата реєстрації заяви в журналі реєстрації вхідної кореспонденції. Одночасно зазначимо, що згідно з п. 4 ст. 17 Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" із змінами та доповненнями в Єдиному державному реєстрі містяться відомості щодо видів діяльності, які здійснює або планує здійснювати фізична особа – підприємець. У разі якщо суб’єкт підприємницької діяльності - підприємець бажає здійснювати інші види діяльності, які не зазначені в Єдиному державному реєстрі, фізичній особі – підприємцю необхідно внести зміни до Єдиного державного реєстру.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
konsult
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2593 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ЕДИНЫЙ НАЛОГ (ЧПЕН)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya