Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Предприниматель вносит свои деньги на счет- выручка?

Путеводитель по разделу. Все о частных предпринимателях-единоналожниках (ЧПЕНах)

Модератор: konsult

UNREAD_POST Оксана » 06 апр 2011, 17:38

Внесение предпринимателем собственных средств на счет:
1) для ЕН - выручка
2) для общей системы - не выручка

Ответы из ЕБНЗ
ОБЩАЯ СИСТЕМА
Скрытый текст: показать
• 2755 Чи включається до загального оподатковуваного доходу ФОП, який працює на загальній системі оподаткування, сума власних коштів, яка зарахована на його розрахунковий рахунок та чи відображається вона у Книзі обліку доходів і витрат з 01.01.2011?
• Коротка відповідь : Діє з 01.01.2011 Власні кошти, які фізична особа – підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.
• Повна відповідь : Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця. Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме: - виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку); - виручка в натуральній (негрошовій формі); - суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності. Таким чином, власні кошти, які фізична особа - підприємець зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.


ЕДИНЫЙ НАЛОГ
Скрытый текст: показать
Чи є виручкою від реалізацією внесення власних коштів на рахунок ФОП платника ЄП?
Коротка відповідь: Власні кошти внесенні суб‘єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок вважаються виручкою від реалізації та відображаються в Книзі обліку доходів та витрат.
Повна відповідь: Згідно ст.1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”, зі змінами та доповненнями виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб'єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).

За это сообщение автора Оксана поблагодарили: 3
viktifia, vins, налоговик
Аватар пользователя
Оксана
 
Сообщений: 148
Зарегистрирован: 05 дек 2010, 01:04
Благодарил (а): 21 раз.
Поблагодарили: 78 раз.

UNREAD_POST Печкин » 06 апр 2011, 18:09

Спасибо!
Да, уж. Занимательные разъяснения :?
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2882 раз.

UNREAD_POST viktifia » 07 апр 2011, 13:53

Оксана, зачем вы пугаете единщиков?
эх, промахнулась я мимо цитаты
viktifia
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 07 апр 2011, 12:18
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST konsult » 07 апр 2011, 14:52

Здесь цель не напугать, а предупредить,
а вообще проблему с включением в выручку единоналожника средств, не являющихся выручкой (в т.ч. собственных средств предпринимателя) обсудили с контраргументами здесь http://buhforum.com/viewtopic.php?p=1645#p1645
Аватар пользователя
konsult
 
Сообщений: 694
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 14:51
Благодарил (а): 197 раз.
Поблагодарили: 271 раз.

UNREAD_POST 245390 » 07 апр 2011, 19:56

виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб'єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).

никогда поплнение собственного счета для оплаты налогов не включал в выручку и не писал в книгу, пару проверок по единщикам прошел, вопросов не было.

За это сообщение автора 245390 поблагодарил:
konsult
245390
 
Сообщений: 399
Зарегистрирован: 11 дек 2010, 14:55
Благодарил (а): 66 раз.
Поблагодарили: 68 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ЕДИНЫЙ НАЛОГ (ЧПЕН)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya