Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Закрыть ЧП на общей системе

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST Marlboro » 21 сен 2017, 17:23

VOA писал(а):
Marlboro писал(а):Майнову ліквідаційну сьогодні вже здав, також подав запит на ІПК в ДФС з двома питаннями - чи подавати по результатам 2017 року два звіти з ЄСВ (ліквідаційний + простий) і коли платити за квітень ЄСВ.
На жаль запит подав до того, як дочитався про два ЄСВ за квітень :) Пізніше подам ще запит в область, туди вставлю питання по подвійному ЄСВ.

Мене в цьому питанні гріє те, що юридично це все ж один платник (зокрема, один номер платника ЄСВ вказаний у ЄДРПОУ). Також ФОП на днях має отримати електронні ключі, буду моніторити які картки йому там податкова буде відкривати.

Відповіді на запити буду сюди скидати.

Є відповіді, колего? Цікаво ж. ;)

Не повірите... хоча ні, повірите :D Відповіді є - але жодна з них не по суті. Я вже три місяці веду бокс по переписці: ДФС пише неконкретні відповіді, я подаю новий запит, вони відповідають трохи інакше, але знову неконкретно. В жодній з відповідей не написано чітко ні про те, що треба платити ЄСВ два рази, ні про те, що платити треба тільки раз. Вони чітко відповідають, що треба платити - але наполегливо уникають відповіді на те, скільки разів.
Отримав на днях по останньому запиту повідомлення, що розгляд перенесено на першу половину жовтня. Якщо знову відпишуть не по темі, то буду звертатись в суд. Я б вже давно подався, але мене жаба душить платити 1600грн судового збору :)
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарили: 3
lutishka, minibuh, VOA
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

UNREAD_POST VOA » 05 ноя 2017, 18:19

Це Вам відповідали? ;)
https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/45837
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.

За это сообщение автора VOA поблагодарил:
lutishka
VOA

Благодарил (а): 1809 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 06 ноя 2017, 12:11

Скоріш за все мені, але на руки я цю відповідь ще не отримав - очевидно з Києва пошта йде два тижня.
Як бачите вони знову не відповіли на питання "скільки разів платити" :) Вони б то і хотіли зайняти, як це модно казати, "фіскальну позицію" - але нормативно її обгрунтувати було б важко. Власне кажучи, "нефіскальну позицію" обгрунтувати не простіше.

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
VOA
Marlboro

UNREAD_POST lutishka » 06 ноя 2017, 14:53

Так что будем делать? :? NY:)
lutishka

Благодарил (а): 950 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 07 ноя 2017, 10:13

Не знаю, коли отримаю цей лист на руки мабуть подам ще раз. Якщо звернусь в суд, то виграю з вірогідністю 95% - але при цьому суд скаже, що ДФС не надала конкретну відповідь і її треба надати. Вдаватись в питання "один чи два рази платити" суд не буде якщо при цьому ДФС сама не висловилась з цього приводу. Тобто витрачу десь пів року на суди просто щоб зобовязати ДФС дати конкретику, і не факт що вони після цього рішення її дадуть :)
От якби вони конкретно вже б написали "платити два рази" можна було б в суді оскаржувати по суті. А так...

П.С. а по суті питання, якщо абстрагуватись від консультацій - то сама більша проблема в тому, що це інша людина. Якби питання було по своєму ФОПу, то я б взагалі нічого не робив і чекав першого кроку від ДФС. З іншою людиною так не вийде, буде хвилюватись, плюс я її в суді сам представляти не зможу якщо на неї ДФСи наїдуть (з 2018 року адвокатська монополія набирає оберти).

За это сообщение автора Marlboro поблагодарили: 2
lutishka, VOA
Marlboro

Пред.