Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Декларация для предпринимателя-общесистемщика

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST Pif » 06 янв 2012, 17:29

Может кому-то будет полезно.
При заполнении раздела ІІІ "Доходи отримані..." в рядок 02 не нужно вписывать суммы дохода полученного в период работы на едином налоге!(даже если вы в течении года были и на едином и на общей сис-ме)
Иначе, при заполнении "додатка 7" раздела ІІ Вас попросят разделить сумму дохода на количество месяцев и рассчитать сумму налога по ставкам 15/17%!!!
А что нельзя было этот ньюанс оговорить в тексте или это и так понятно?
Немного эмоций. Сотрудник ГНИ, седящий на приеме отчетов, в случае возникновения вопросов без ответа отправила меня к инспектору. Инспектор отправила в консультацию.Консультация сказала сакраментальную фразу(я ее слышу каждый раз)"-Читайте закон!" Аминь...(г.Киев, Днепровский р-н)

За это сообщение автора Pif поблагодарил:
Apolinaria
Pif
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 19:34
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST Pif » 06 янв 2012, 17:52

Не выдержал,добавил.
Внимательно,вдумчиво(о последствиях)читайте ДО КОНЦА!!! додаток 7, а только потом заполняйте!
Pif
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 19:34
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST Pif » 06 янв 2012, 18:41

Не выдержал второй раз.
Не торопитесь платить НДФЛ, сначала прочтите, рассчитайте и заполните "додаток 7",а потом уже платите :lol:
Я в результате сыкономил гривен 500. Мелочь, а приятно :)
Pif
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 19:34
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST Olenka777 » 07 янв 2012, 14:40

Подскажите, я была на общей системе первое полугодие 2011 г., потом перешла на ЕН (на котором планирую оставаться и в 2012 г.). Нужно ли мне подавать Декларацию про майновий стан за 2011 год? Спасибо заранее.
Olenka777
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 09 дек 2011, 01:04
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 08 янв 2012, 10:16

Olenka777 писал(а):Подскажите, я была на общей системе первое полугодие 2011 г., потом перешла на ЕН (на котором планирую оставаться и в 2012 г.). Нужно ли мне подавать Декларацию про майновий стан за 2011 год? Спасибо заранее.


Ответ из Единой базы налоговых знаний

Який порядок подання декларації та сплати ПДФО, якщо ФОП перебувала у I півріччі на загальній системі оподаткування, а з III кварталу перейшла на спрощену систему оподаткування?
Відповідно до п. 177.5 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи. Згідно із пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ У разі зменшення суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений цим підпунктом, пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу фізичною особою - підприємцем до настання строку сплати такого авансового платежу до органу державної податкової служби подається заява у довільній формі, що містить розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу. Відповідно до п.п.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Згідно із п.57.1 ст.57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Відповідно до п.п.177.5.3 п.177.5 ст.177 ПКУ остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на підставі документального підтвердження факту їх сплати. Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому цим Кодексом. Тобто, якщо фізична особа – підприємець перебувала у I півріччі на загальній системі оподаткування, а з III кварталу перейшла на спрощену, то їй необхідно за результатами календарного року подати податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року та сплатити податок на доходи фізичних осіб протягом 10 календарних днів після подачі декларації або у разі надмірно сплаченої суми податку подати заяву про повернення податку у законодавчо встановленому порядку.

За это сообщение автора vins поблагодарил:
Olenka777
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST ripro » 11 янв 2012, 19:06

Рабочая ссылка на страницу образца заполнения декларации:
http://tpu.%20org.ua/obrazec-zapolneniya-deklaracii-o-doxodax-fizicheskix-lic-godovaya/

За это сообщение автора ripro поблагодарили: 2
anbre, Natalina
ripro
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 20:18
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST anbre » 13 янв 2012, 08:59

Подскажите пожалуйста,если на момент сдачи декларации я уже заплатила НДФЛ,то в декларации 5розд.10 рядок вносить эту сумму,а ряд.13.01,13.02-оставлять с прочерками?(у меня нет ни переплаты, ни долга)
anbre
 
Сообщений: 7
Зарегистрирован: 23 дек 2011, 13:30
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST plohish » 16 янв 2012, 09:42

я извиняюсь,а сроки подачи какие
plohish
 
Сообщений: 54
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:55
Благодарил (а): 75 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 16 янв 2012, 09:48

plohish писал(а):я извиняюсь,а сроки подачи какие


До 9 февраля 2012 года.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
plohish
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2592 раз.

UNREAD_POST ЮЛЬЧИК » 16 янв 2012, 12:27

Подскажите, а какой отчет еще нужно сдавать , если нет наемных работников?
ЮЛЬЧИК
 
Сообщений: 83
Зарегистрирован: 10 фев 2011, 12:00
Благодарил (а): 36 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

UNREAD_POST aduvan4ik » 27 янв 2012, 18:22

цікавить додаток 7. а саме не розумію рядок 7.1 3000.00 сума яку потрібно сплатить за звітний рік тобто 2011. а рядок 8 800.00грн сума що підлягае сплаті у наступлому звітному періоді тобто сплатить до 15.03.2012. але в 2012 я вже буду едиником. потрібно платить і чи потрібно взагалі рядок 8 мені заповняти
aduvan4ik
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 18:17
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST nikon » 27 янв 2012, 18:57

Доброго дня! Питання по Додатку № 7. ФОП має два види діяльності: роздрібна торгівля ( зі сплатою патенту ) і послуги.Сума ПДФО за рік в рядку 03 обчислена з обох видів діяльності.Але тепер рядок 05 пропонує зменшити цю суму ПДФО на суму патенту!Підкажіть, будь-ласка,може хтось зтикався з такою ситуацією? Зменшити весь нарахований ПДФО на суму сплаченого патенту чи тільки ПДФО від діяльності "Роздрібна торгівля"?
nikon
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 03 ноя 2011, 19:30
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST aduvan4ik » 27 янв 2012, 21:04

цікавить додаток 7. а саме не розумію рядок 7.1 3000.00 сума яку потрібно сплатить за звітний рік тобто 2011. а рядок 8 800.00грн сума що підлягае сплаті у наступлому звітному періоді тобто сплатить до 15.03.2012. але в 2012 я вже буду едиником. потрібно платить і чи потрібно взагалі рядок 8 мені заповняти
aduvan4ik
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 18:17
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST malinochka » 29 янв 2012, 21:37

У кого в додатке 7 рядок 03 меньше за рядок 04 в 05 ставили 0? Интересно как на это налоговики отреагируют :lol:
malinochka
 
Сообщений: 7
Зарегистрирован: 29 янв 2012, 21:20
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Юрист-знахаръ » 30 янв 2012, 23:05

1)При заполнении декларации,а именно таблицы 7 столбец "вартість придбаних товарно-матеріальних цінностей, що реалізовані або використані у виробництві продукції", что указывать? Данные с книги доходов(ну тут будет не совсем корректно, т.к. в книгу заносятся приходы товара и этот приход может быть не продан на сегодняшний день, нельзя же его ставить в расход) или данные с программы, которая выдает фактическую стоимость приобретенных товаров, которые реализованы в данном периоде.

2)В графу "Сума одержаного доходу" следует внести данные за вычетом возврата покупателям или общий оборот без учета возвратов?
Аватар пользователя
Юрист-знахаръ
 
Сообщений: 154
Зарегистрирован: 26 мар 2011, 20:42
Благодарил (а): 39 раз.
Поблагодарили: 14 раз.

След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ОБЩАЯ СИСТЕМА

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya

cron