Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Податкова вимога по НДФЛ по итогом годовой декларации

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST Angela1984 » 14 май 2014, 09:47

Может немного не в тему, но помогите, люди добрые!
Не заплатила вовремя за февраль и март ЕСВ и НДФЛ. Настойчиво звонят из налоговой и просят подойти к ним забрать Податкову вимогу. По почте не отправляют и не приносят сами.
ВОПРОС:Что будет, если я не пойду забирать Вимогу, а постараюсь бегом этот должок погасить?
Angela1984
 
Сообщений: 51
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 17:05
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

UNREAD_POST Гасюк » 20 июн 2014, 18:58

Попробую спросить здесь. За 2013 год сдана декларация как ФЛП на ОС, куда были также включены доходы гражданские (продажа второго авто).
Вопрос: срок оплаты НДФЛ по гражданским доходам? Налоговая утверждает, что в данной ситуации до 20 февраля вместе с предпринимательскими, а не 1 августа. Якобы есть разъяснение миндоходов, но я его не нахожу
Гасюк
 
Сообщений: 65
Зарегистрирован: 22 мар 2012, 10:15
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 8 раз.

UNREAD_POST Руся-2 » 20 июн 2014, 23:07

Гасюк писал(а):Попробую спросить здесь. За 2013 год сдана декларация как ФЛП на ОС, куда были также включены доходы гражданские (продажа второго авто).
Вопрос: срок оплаты НДФЛ по гражданским доходам? Налоговая утверждает, что в данной ситуации до 20 февраля вместе с предпринимательскими, а не 1 августа. Якобы есть разъяснение миндоходов, но я его не нахожу

Это из "Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу" Миндоходов(http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques):
104.07
В який термін потрібно сплатити ПДФО ФОП, яка отримувала доходи як від здійснення підприємницької діяльності та як ФО (інвестиційний прибуток, спадщина, іноземний дохід тощо)?
Повна:
Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
Згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, платником самостійно здійснюється остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на підставі документального підтвердження факту їх сплати (пп. 177.5.3 п. 177.5 ст. 177 ПКУ).
У разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку - фізичних осіб (п. 177.6 ст. 177 ПКУ).
Фізичні особи - підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи (п. 177.11 ст. 177 ПКУ).
Зокрема, податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, платниками податку на доходи фізичних осіб – підприємцями подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ (п. 57.1 ст. 57 ПКУ).
З урахуванням викладеного, у річній податковій декларації фізичної особи – підприємця поряд з доходами від підприємницької діяльності відображаються також інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи і відповідно остаточний розрахунок суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб здійснюється з суми загального річного оподатковуваного доходу за звітний податковий рік. Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена фізичною особою – підприємцем за підсумками остаточного розрахунку і зазначена ним у річній податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання такої податкової декларації.

За это сообщение автора Руся-2 поблагодарил:
Гасюк
Руся-2
 
Сообщений: 557
Зарегистрирован: 21 апр 2014, 16:10
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 144 раз.

UNREAD_POST Гасюк » 21 июн 2014, 11:17

Спасибо, Руся-2, в общем, не отделаться мне от штрафа за просрочку
Гасюк
 
Сообщений: 65
Зарегистрирован: 22 мар 2012, 10:15
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 8 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ОБЩАЯ СИСТЕМА

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya

cron