Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Отчетность при переходе с общей системы на ЕП

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST dron » 29 янв 2014, 13:21

ФОП зарегистрировался 29.07.13, а с 01.08.13 перешел на ЕП.
Когда он должен подать декларацию за период 29.07.13 - 31.07.13?
dron
 
Сообщений: 42
Зарегистрирован: 10 май 2012, 12:18
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST VOA » 29 янв 2014, 13:43

Первую - должен был подать за квартал регистрации и пребывания на общей системе, т.е. за 3-ий квартал и с указанием имущества. И я бы рекомендовала и годовую майновую подать с прочерками в срок до 10.02.14. + дека по ЕН. Рассматривали тут, например: ЕСВ и единый налог (ЕСВ за себя у предпринимателя на ЕН)
И по ЕСВ подаёте дод.5 из двут таблиц: первая - с прочерками (если за 3 дня июля ЧД не было) и вторая - за период с августа с минимальным взносом (если не инвалид и не пенсионер по возрасту).
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5227
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1806 раз.
Поблагодарили: 2036 раз.

UNREAD_POST dron » 29 янв 2014, 16:55

А почему первую - за 3-ий квартал, она же годовая?

Подробнее: Отчетность при переходе с общей системы на ЕП
dron
 
Сообщений: 42
Зарегистрирован: 10 май 2012, 12:18
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST jelena » 22 сен 2015, 13:24

Подскажите пожалуйста, предприятие было на ОСН, отчитывались по прибыли раз в год. с 4 кв. переходит на единый налог. Необходимо ли отчитываться по прибыли за 9 месяцев?
jelena
 
Сообщений: 57
Зарегистрирован: 12 янв 2012, 20:30
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST налоговик » 22 сен 2015, 13:28

jelena писал(а):Подскажите пожалуйста, предприятие было на ОСН, отчитывались по прибыли раз в год. с 4 кв. переходит на единый налог. Необходимо ли отчитываться по прибыли за 9 месяцев?


Да

Декларация по прибыли (№ 872)
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2592 раз.

UNREAD_POST mila13 » 04 фев 2016, 15:46

Допоможіть! Не можу зрозуміти: ФОП 2 група, зареєструвались 05.05.2015. З 01.06.2015 є платниками єдиного податку. То мені потрібно було подати Деку про майновій стан і доходи за 2 квартал 2015 і зараз річну. В травні не було доходів, то мені нульову дкларацію подавати за квартал і за рік? Чи все ж таки якісь рядки повинні буди заповнені???
mila13
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 апр 2014, 12:09
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Hamster » 05 фев 2016, 11:16

mila13 писал(а):Допоможіть! Не можу зрозуміти: ФОП 2 група, зареєструвались 05.05.2015. З 01.06.2015 є платниками єдиного податку. То мені потрібно було подати Деку про майновій стан і доходи за 2 квартал 2015 і зараз річну. В травні не було доходів, то мені нульову дкларацію подавати за квартал і за рік? Чи все ж таки якісь рядки повинні буди заповнені???

Квартальную нужно было подавать пустую. Если бы получили доходы облагать по ст. 177 НКУ.
Декларация только за период с 05.05.2015 г по 31.05.2015 г. когда были на общей. если впишите те доходы, которые получили как единщик заплатите с них 15%.
Еще по этому поводу налоговики в зир (категория 104.09) след. сказали:
оротка:
Якщо новостворена фізична особа – підприємець перейшла на спрощену системи оподаткування у місяці або кварталі, в якому здійснена процедура державної реєстрації як суб’єкта господарювання, то вона подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, податкову декларацію про майновий стан і доходи за період від дати державної реєстрації до переходу на спрощену систему оподаткування.
Повна:
Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
Форма декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» (далі – податкова декларація).
Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації підприємця.
Підпунктом 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ визначено, що податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків), протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).
Отже, якщо новостворена фізична особа – підприємець перейшла на спрощену системи оподаткування у місяці або кварталі, в якому здійснена процедура державної реєстрації як суб’єкта господарювання, то вона подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, податкову декларацію про майновий стан і доходи за період від дати державної реєстрації до переходу на спрощену систему оподаткування.
Если не подавали можно, конечно, поспорить и говорить, что на основании ст. 49 НКУ. Штраф за неподачу 170грн, повторно 1020 грн (п. 120.1 НКУ)
Нет нерешаемых проблем, есть не принятые решения.

За это сообщение автора Hamster поблагодарили: 2
mila13, налоговик
Аватар пользователя
Hamster
 
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 21 янв 2016, 17:51
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 13 раз.

UNREAD_POST mila13 » 05 фев 2016, 13:13

Посоветуйте, пожалуйста, как мне поступить?
1. Сдать майновий стан за 2 квартал с прочерками;
2. Сдать за год с заполнением 11 строки?
mila13
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 апр 2014, 12:09
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Hamster » 05 фев 2016, 14:12

mila13 писал(а):Посоветуйте, пожалуйста, как мне поступить?
1. Сдать майновий стан за 2 квартал с прочерками;
2. Сдать за год с заполнением 11 строки?

Есть еще вариант отмазаться от этой зировской консультации и ничего не подавать. По факту выбор упрощенки вы сделали при регистрации (перехода ж не было). А в п. 298.1.2. говорят: Зареєстровані в установленому порядку фізичні особи - підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.
т.е платить с 1 числа след (авансовые платежи), а находимся на упрощенной сразу. есть еще такое мнение фискалов (107.12):
На якій системі оподаткування буде перебувати новостворена ФОП, яка до закінчення місяця, в якому відбулась її державна реєстрація, подала заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та обрала ставку ЄП, встановлену для першої або другої групи?
Відповідь
Коротка:
З моменту подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування новостворена фізична особа – підприємець вважається такою, що застосовує спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, а платником єдиного податку – з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.
Доходи, отримані такою особою з моменту подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування, включаються до податкової декларації платника єдиного податку.
Нет нерешаемых проблем, есть не принятые решения.

За это сообщение автора Hamster поблагодарили: 2
lutishka, mila13
Аватар пользователя
Hamster
 
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 21 янв 2016, 17:51
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 13 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ОБЩАЯ СИСТЕМА

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, alex88, Gb, hela, Kamillfo, Ya