Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Задачка: расчет налогов предпринимателем на общей системе

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST a_expert » 20 май 2014, 14:59

Подскажите!!!!!
Если я как ФОП на общей системе сниму наличку с р\с, то как потом я за это буду отчитываться?? Я просто никогда не снимала...))
a_expert
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 22:23
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST bur » 20 май 2014, 15:23

a_expert писал(а):Подскажите!!!!!
Если я как ФОП на общей системе сниму наличку с р\с, то как потом я за это буду отчитываться?? Я просто никогда не снимала...))


Перед кем отчитываться?
bur
 
Сообщений: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 422 раз.

UNREAD_POST a_expert » 20 май 2014, 15:30

налоговая...
(
Или просто в конце года я с этой сумы уплачу налог и все?
a_expert
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 22:23
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST bur » 20 май 2014, 15:34

a_expert писал(а):налоговая...
(
Или просто в конце года я с этой сумы уплачу налог и все?


Вы уплатите исходя из доходов полученных в году минус расходы.
Не важно забираете со счета или не забираете.
bur
 
Сообщений: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 422 раз.

UNREAD_POST a_expert » 20 май 2014, 15:37

спасибо!
a_expert
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 22:23
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST minibuh » 30 июн 2014, 12:47

Донарахування ПДФО та ЄСВ на збиткову операцію фізособи-підприємця

Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування придбала товар і відправила його на експорт за ціною, нижчою вартості придбання. При перевірці податківці донарахували ПДФО та ЄСВ на суму збитку від цієї операції, посилаючись на п. 177.4 ПК та трактуючи його так: «отримані доходи повинні відповідати понесеним витратам». Чи правомірні такі дії?
Ні, не правомірні.
Пункт 177.4 Податкового кодексу України (ПК) не містить подібних вимог.
Нагадаємо його: «До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III ПК».
Це означає, що витрати повинні бути безпосередньо пов’язані з отриманим доходом та підтверджені документально.
Об’єктом оподаткування (як ПДФО, так і ЄСВ) підприємницьких доходів фізичних осіб є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом і витратами (п. 177.2 ПК).
Тобто у ситуації, що розглядається, чистий оподатковуваний дохід за експортною операцію відсутній.
До того ж база оподаткування визначається не за окремою операцією, а за підсумком всіх операцій протягом звітного періоду.
Слід наголосити також, що стаття 177 ПК, яка регулює питання оподаткування доходів підприємців, не містить обмежень щодо отримання підприємцями збитків в процесі здійснення господарської діяльності. Тому підстав для донарахування податкових зобов’язань у такому разі нема.
При цьому звертаємо увагу, що підприємницька діяльність здійснюється з метою одержання прибутку (ст. 42 Господарського кодексу України). Цим пояснюється фіскальна позиція податківців. Тому сміливим платникам у такому випадку доведеться відстоювати свою позицію у суді.


Головбух24
minibuh
 
Сообщений: 2252
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1247 раз.
Поблагодарили: 897 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ОБЩАЯ СИСТЕМА

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya