Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Закрыть ЧП на общей системе

учет доходов и расходов, уплата ЕСВ, приостановка деятельности, РРО...

Модератор: konsult

UNREAD_POST Marlboro » 21 сен 2017, 17:23

VOA писал(а):
Marlboro писал(а):Майнову ліквідаційну сьогодні вже здав, також подав запит на ІПК в ДФС з двома питаннями - чи подавати по результатам 2017 року два звіти з ЄСВ (ліквідаційний + простий) і коли платити за квітень ЄСВ.
На жаль запит подав до того, як дочитався про два ЄСВ за квітень :) Пізніше подам ще запит в область, туди вставлю питання по подвійному ЄСВ.

Мене в цьому питанні гріє те, що юридично це все ж один платник (зокрема, один номер платника ЄСВ вказаний у ЄДРПОУ). Також ФОП на днях має отримати електронні ключі, буду моніторити які картки йому там податкова буде відкривати.

Відповіді на запити буду сюди скидати.

Є відповіді, колего? Цікаво ж. ;)

Не повірите... хоча ні, повірите :D Відповіді є - але жодна з них не по суті. Я вже три місяці веду бокс по переписці: ДФС пише неконкретні відповіді, я подаю новий запит, вони відповідають трохи інакше, але знову неконкретно. В жодній з відповідей не написано чітко ні про те, що треба платити ЄСВ два рази, ні про те, що платити треба тільки раз. Вони чітко відповідають, що треба платити - але наполегливо уникають відповіді на те, скільки разів.
Отримав на днях по останньому запиту повідомлення, що розгляд перенесено на першу половину жовтня. Якщо знову відпишуть не по темі, то буду звертатись в суд. Я б вже давно подався, але мене жаба душить платити 1600грн судового збору :)
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарили: 3
lutishka, minibuh, VOA
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

Пред.