Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Неудержание НДФЛ с предпринимателя: какие документы нужны?

обще-предпринимательские темы (независимо от системы налогообложения)

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST igv6770 » 31 мар 2016, 14:09

Не будет нарушением если юрлицо будет выплачивать физлицу на банковскую карту за аренду поквартально,и соответственно перечислять НДФЛ+воен.сбор? И для подтверждение сделки обязательный акт выполненных работ с физлицом?
igv6770
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 10 ноя 2015, 15:17
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST minibuh » 31 мар 2016, 14:16

igv6770 писал(а):Не будет нарушением если юрлицо будет выплачивать физлицу на банковскую карту за аренду поквартально,и соответственно перечислять НДФЛ+воен.сбор? И для подтверждение сделки обязательный акт выполненных работ с физлицом?

Если акт будет тоже по квартальный(доход будет начисляться 1 раз за квартал), то думаю не будет.
minibuh
 
Сообщений: 2275
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1253 раз.
Поблагодарили: 904 раз.

UNREAD_POST lutishka » 31 мар 2016, 14:21

igv6770 писал(а):Не будет нарушением если юрлицо будет выплачивать физлицу на банковскую карту за аренду поквартально,и соответственно перечислять НДФЛ+воен.сбор?
Можно, если это прописано в договоре аренды.
igv6770 писал(а): И для подтверждение сделки обязательный акт выполненных работ с физлицом?
Нужен для обоснования расходов юрлица на общей системе.

За это сообщение автора lutishka поблагодарил:
igv6770
Аватар пользователя
lutishka
 
Сообщений: 2300
Зарегистрирован: 24 ноя 2012, 11:47
Благодарил (а): 952 раз.
Поблагодарили: 1056 раз.

UNREAD_POST налоговик » 28 апр 2016, 11:22

Из свежего
какие документы нужны для неудержания ЕСВ

Які документи повинна надати ФОП іншому суб'єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування ЄВ?

Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", із змінами та доповненнями, платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та фізичні особи - підприємці, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр).

Пунктом 4 розд. II Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 N 1162, із змінами і доповненнями, визначено, що взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб - підприємців, відомості щодо яких містяться в єдиному державному реєстрі, як платників єдиного внеску підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру, яка надсилається (видається) цим юридичним особам (відокремленим підрозділам) та фізичним особам - підприємцям у порядку, встановленому Законом України від 15 травня 2003 року N 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", із змінами та доповненнями.

Наказом Міністерства юстиції України від 31.03.2015 N 466/5 затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Порядок N 466/5).

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про відкриття та закриття рахунків, накладення та зняття арештів на рахунки та майно (п. 6 розд. I Порядку N 466/5).

Згідно з п. 7 розд. I Порядку N 466/5 відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надаються, зокрема, у вигляді виписки.

Отже, з метою уникнення подвійного нарахування єдиного внеску фізична особа - підприємець, яка виконує роботи (надає послуги) відповідно до укладених цивільно-правових договорів, повинна надати суб'єктам господарювання копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію (виписку з Єдиного державного реєстру, в якій зазначаються основні види діяльності).

 
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2594 раз.

UNREAD_POST Люба П » 26 фев 2017, 22:11

з доходів, що виплачуються підприємцям (незалежно від системи оподаткування), місцезнаходженням або місцем проживання яких є територія АТО або населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення, податкові агенти повинні утримувати податок на доходи фізичних осіб у джерела виплати

Коротка:
Під час нарахування (виплати) фізичним особам - підприємцям, місцезнаходженням або місцем проживання яких є тимчасово окупована територія та/або територія населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення (незалежно від системи оподаткування), доходу від здійснення ними підприємницької діяльності суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, зобов’язані утримати податок на доходи у джерела виплати.
При цьому на таких осіб не поширюється дія п. 177.8 ст. 177 Податкового кодексу України.

ЗІР 103.02
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.

За это сообщение автора Люба П поблагодарил:
minibuh
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 538
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 443 раз.
Поблагодарили: 159 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya