Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

добавление квэд

обще-предпринимательские темы (независимо от системы налогообложения)

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST Aleksiy 89 » 21 окт 2011, 13:57

Здравствуйте. Являюсь флп, хочу добавить новый вид деятельности. Подскажите, при заполнении регистратору регистр. карточки № 11 необходимо в поле виды деятельности только новый вид указать, или все имеющиеся виды + новый?
Aleksiy 89
 
Сообщений: 171
Зарегистрирован: 21 июл 2011, 15:30
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST vins » 21 окт 2011, 16:21

Aleksiy 89 писал(а):Здравствуйте. Являюсь флп, хочу добавить новый вид деятельности. Подскажите, при заполнении регистратору регистр. карточки № 11 необходимо в поле виды деятельности только новый вид указать, или все имеющиеся виды + новый?


Думаю, что
Aleksiy 89 писал(а):все имеющиеся виды + новый

Який порядок зміни виду діяльності ФОП - платником ЄП?


Коротка відповідь: Нормативні документи, якими регулюється порядок справляння єдиного податку з фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, не містять застережень щодо зміни видів діяльності протягом дії Свідоцтва про сплату єдиного податку. У разі виникнення протягом календарного року необхідності внесення змін до Свідоцтва про сплату єдиного податку, зокрема, щодо видів здійснюваної діяльності, внесення таких змін до Свідоцтва про сплату єдиного податку провадиться податковим органом на підставі письмової заяви фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, наданої ним не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу.

Повна відповідь: Відповідно до ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва" (далі - Указ) встановлює, що фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності мають право обрати спосіб оподаткування доходів за єдиним податком шляхом придбання Свідоцтва про сплату єдиного податку. Для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (за умови сплати всіх установлених податків та обов'язкових платежів за попередній звітний (податковий) період, термін сплати яких настав на дату подання заяви) фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу, з якого він обирає спосіб оподаткування доходів за єдиним податком, подає до органу державної податкової служби за місцем державної реєстрації письмову заяву за формою, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 29.10.99 р. N 599 "Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та порядку його видачі". У заяві зазначається вид діяльності (види діяльності), який (які) буде здійснювати фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності, оскільки саме від виду (видів) діяльності залежить розмір єдиного податку, який така особа повинна сплачувати. Після отримання заяви та за наявності платіжного документа про сплату єдиного податку орган державної податкової служби за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи протягом десяти робочих днів зобов'язаний видати йому Свідоцтво про сплату єдиного податку або надати вмотивовану відмову. У Свідоцтві про сплату єдиного податку на підставі поданої заяви зазначається вид або види діяльності, які здійснюватимуться фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності протягом дії Свідоцтва про сплату єдиного податку. Свідоцтво про сплату єдиного податку надається на календарний рік. Нормативні документи, якими регулюється порядок справляння єдиного податку з фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, не містять застережень щодо зміни видів діяльності протягом дії Свідоцтва про сплату єдиного податку. Статтею 4 Указу для платників єдиного податку, в тому числі для фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, звітним податковим періодом установлено квартал, у разі виникнення протягом календарного року необхідності внесення змін до Свідоцтва про сплату єдиного податку, зокрема, щодо видів здійснюваної діяльності (за умови встановлення місцевими радами ставок єдиного податку на ці види діяльності), внесення таких змін до Свідоцтва про сплату єдиного податку провадиться податковим органом на підставі письмової заяви фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, наданої ним не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу. Зазначене питання розглядалось у листі ДПА України від 07.12.04 № 616/4/17-3114
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya