Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Фиксированный патент - 2011 (и 2012)

обще-предпринимательские темы (независимо от системы налогообложения)

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST konsult » 03 дек 2010, 16:00

Согласно последней версии Налогового кодекса плательщики фиксированного налога входят в новый год на старых условиях. То есть некоторое в ремя в 2011 году будут уплачивать фиксированный налог по старым ставкам. Причем с коэффициентом 0,9 (то есть только 90 % от ставки). Ограничения временно сохранены теже, что и раньше (119 тыс. грн., 5 человек, запрет на торговлю ликероводочными и табачными изделиями).
За месяцы начиная с января 2011 года нужно будет ежемесячно платить ЕСВ (единый социальный взнос) в размере не меньше чем 34,7 % от размера минзарплаты. То есть доплата в ПФУ "будет заменена" на ЕСВ. За 4 квартал 2010 года нужно будет внести доплату в ПФУ в общем порядке.
Аватар пользователя
konsult
 
Сообщений: 694
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 14:51
Благодарил (а): 197 раз.
Поблагодарили: 271 раз.

UNREAD_POST ЧПЕН_2011 » 04 дек 2010, 13:46

Получается, так все будет работать пока они обещанный закон по упрощенке не протащут?
Аватар пользователя
ЧПЕН_2011
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 10:47
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 25 раз.

UNREAD_POST konsult » 06 дек 2010, 12:03

Получается, что да.
Думаю, квартал это продлиться точно. А как будет дальше, неизвестно никому.

Что касается РРО-нюансов в 2011 году смотрим здесь http://buhforum.com/viewtopic.php?f=12&t=112
Аватар пользователя
konsult
 
Сообщений: 694
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 14:51
Благодарил (а): 197 раз.
Поблагодарили: 271 раз.

UNREAD_POST Ксения В. » 19 дек 2011, 10:01

Кто уже разобрался что будет с патентами в 2012 г.?
Завтра - это всего лишь другое название для сегодня.
Ксения В.
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 13 апр 2011, 12:42
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 19 дек 2011, 10:46

Ксения В. писал(а):Кто уже разобрался что будет с патентами в 2012 г.?


ЕДИНАЯ БАЗА НАЛОГОВЫХ ЗНАНИЙ

Чи залишається на 2012 рік фіксований податок?
Відповідно до п. 2 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 4 листопада 2011 року № 4014-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" з 1 січня 2012 року втрачає чинність Декрет Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 "Про прибутковий податок з громадян".
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST vins » 19 дек 2011, 10:51

Плюс такое - всё из ЕБНЗ

Який термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування ФОП, які прийняли рішення сплачувати ЄП з 1 січня 2012 року?
Відповідно до пп. «г» п. 5 ст. 1 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 4 листопада 2011 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» (далі – Закон № 4014) суб'єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» або фіксованого податку відповідно до розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 «Про прибутковий податок з громадян», а також фізичні особи – підприємці, які були платниками інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм Закону № 4014 і відповідають вимогам ст. 291 ПКУ, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року. Для визначення обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи оподаткування у 2012 році суб'єктами господарювання, які не були платниками єдиного чи фіксованого податку, дохід від провадження господарської діяльності, одержаний у 2011 році, перераховується з урахуванням норм ст. 292 ПКУ.


Чи буде чинним з 1 січня 2012 року свідоцтво про сплату ЄП, отримане згідно з нормами Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 ФОП - платниками ЄП?
Підпунктом «а» пункту 5 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 4 листопада 2011 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» (далі – Закон) встановлено, що видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян» є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року. При цьому, згідно з пп. «г» п. 5 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону суб'єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм цього Закону і відповідають вимогам статті 291 Податкового кодексу України, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року.


З якої дати ФОП будуть вважатися платниками ЄП, якщо заяву про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування подано до 25 січня 2012 року?
Відповідно до пп. «г» п. 5 ст. 1 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 4 листопада 2011 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» (далі – Закон № 4014) суб’єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» або фіксованого податку відповідно до розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 «Про прибутковий податок з громадян», а також фізичні особи – підприємці, які були платниками інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм Закону № 4014 і відповідають вимогам ст. 291 ПКУ, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Blumental, Gb, Kamillfo, li-sa, lutishka, minibuh, pruda, Ya