Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Форма 1 ОПП

"Горящие" вопросы задаем здесь!
Правила форума
SOS-поддержка
Задаем сюда вопросы только если они горят настолько, что нет времени искать подходящий раздел.
После логического завершения каждой темы, она будет перенесена в профильный раздел форума.

UNREAD_POST Любовь82 » 09 дек 2016, 15:22

а якщо ЦП договір підписати від 02.12.16 а в ньому прописати, що термін дії розпочинає з листопада місяця? Адже, зарплату за листпоад я виплатила собі 2 грудня 16р.
Любовь82
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 11 дек 2013, 14:03
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST minibuh » 09 дек 2016, 16:28

Любовь82 писал(а):а якщо ЦП договір підписати від 02.12.16 а в ньому прописати, що термін дії розпочинає з листопада місяця? Адже, зарплату за листпоад я виплатила собі 2 грудня 16р.

За ЦПХ виплачується не з/плата а винагорода.
Якою датою на Вас покладено відповідальнсіть за складнання, ведення податкового обліку та бух.звітності ?
в 1 ОПП їх цікавить не бухгалтер як посада, а особа на яку покладено віповідальність за сплату податків та податковий облік( кого штрафувати).
minibuh
 
Сообщений: 2363
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1273 раз.
Поблагодарили: 937 раз.

UNREAD_POST Любовь82 » 09 дек 2016, 16:37

По факту бухгалтерську роботу виконую я з 03,11,16, а по документах -ще нічого не оформлено -ніде у наших внутрішніх документах не прописано, що на мене покладено обов"язки. Тепер постає питання -як правильно розписати ці обов"язки для податкової? Разом з 1-ОПП потрібно подавати ЦПД і копію паспорта?
Любовь82
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 11 дек 2013, 14:03
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST minibuh » 12 дек 2016, 11:02

Любовь82 писал(а):По факту бухгалтерську роботу виконую я з 03,11,16, а по документах -ще нічого не оформлено -ніде у наших внутрішніх документах не прописано, що на мене покладено обов"язки. Тепер постає питання -як правильно розписати ці обов"язки для податкової? Разом з 1-ОПП потрібно подавати ЦПД і копію паспорта?

Ваши обязанности подавать отчетность должна быть прописана в договоре ГПД.Если она будет прописана во внутренних документах- можно будет трактовать как трудовые отношения.
Давайте все таки определим какие у Вас отношения с ОСББ:
1)У Вас трудовые отношения ( регулируеться КзОТ) или Гражданско-правововые (гражданский кодекс) можете почитать здесь об этом Трудовой и гражданско-правовой договор: отличия
Оформление имеет значение, нюансы возникают от подачи уведомления о приеме на работу ( трудовые отношения) до налогообложения.
minibuh
 
Сообщений: 2363
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1273 раз.
Поблагодарили: 937 раз.

UNREAD_POST Люба П » 07 мар 2018, 11:43

Підкажіть будь ласка, п.66.4 "відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку ..., у 10-денний строк з дня взяття на облік " - це йде мова про 1-ОПП чи якийсь інший документ?
якщо підписано договір на послуги з ведення бух.обліку і складання звітності, але саму готову звітність подає директор, бо лише він має ЕЦП, то треба подавати 1-ОПП чи не треба ?
дуже дякую
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 547
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 460 раз.
Поблагодарили: 166 раз.

UNREAD_POST налоговик » 07 мар 2018, 16:28

это про 1-ОПП

А до этого был бухгалтер по 1-ОПП?

Там суть - в информировании об изменении данных.

Есть еще такая консультация от ГФСУ

Як заповнюється поле "Головний бухгалтер" при поданні податкової звітності в електронному вигляді, якщо штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера або посада вакантна та чи потрібно у такому випадку подавати заяву за формою N 1-ОПП?

Отже, у разі відсутності на підприємстві посади особи, відповідальної за забезпечення ведення бухгалтерського обліку, або у разі вакантної посади обов'язок ведення бухгалтерського обліку та складання звітності покладається безпосередньо на власника або керівника підприємства.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
Люба П
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2639 раз.

UNREAD_POST Люба П » 07 мар 2018, 20:33

налоговик писал(а):А до этого был бухгалтер по 1-ОПП?

Там суть - в информировании об изменении данных.

не було і немає посади бухгалтера
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 547
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 460 раз.
Поблагодарили: 166 раз.

UNREAD_POST na-ta » 13 дек 2018, 16:03

Нужен совет
ПП - 1 учредитель, он же директор, Хочет приостановить деятельность. Увольняем директора, а учредитель будет ответственным за управление предприятием.
1. Нужно ли подавать 1 - ОПП и п.9 Керівник оставить пусто? ДФС примет такую форму?
2. Нужно ли подавать в Держегистратор форму 3 про зміни, ведь керівник не меняется?
na-ta
 
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 20 авг 2012, 14:34
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Пред.

Вернуться в SOS-поддержка

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya