Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Оскарження ППР - несвоєчасна сплата податку

"Горящие" вопросы задаем здесь!
Правила форума
SOS-поддержка
Задаем сюда вопросы только если они горят настолько, что нет времени искать подходящий раздел.
После логического завершения каждой темы, она будет перенесена в профильный раздел форума.

UNREAD_POST yur » 20 авг 2017, 09:18

День добрий паньство.
Отримав ППР на 1500грн., де інспектор керується датами отримання переказів, а не датою сплати платником.
Хочу оскаржувати. Прошу порад.
1. Якщо ППР виписала обласна ДФС, то скаргу треба подавати в головне управління ДФС ?
2. В окружний адміністративний суд хочу паралельно відправляти скаргу, але мито 1600грн ?
3. Може в кого є посилання на шаблони ?
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 20 авг 2017, 18:08

Відправлю і в обласну і в ГУ ДФС.
Скрытый текст: показать
ДФС

Від директора

Скарга на податкове повідомлення-рішення № 1, від 2017р.

19 серпня 2017 року я отримав поштою податкове повідомлення-рішення №1.
До рішення додавався акт від 14.08.2017р №1 про несвоєчасність сплати узгоджених податкових зобов’язань по ПДВ. В акті йде мова про відповідальність платника податків за несвоєчасну сплату податків згідно пункту 126.1 статті 126 розділу ІІ Податкового Кодексу України.
З даним актом і рішенням я не згодний з наступних обставин:
1. Податковим Кодексом України п.126.1 ст.126 передбачено відповідальність платника податків за несвоєчасну сплату, а не несвоєчасне отримання відповідними державними органами коштів. А інспектор оперував вхідними платіжними дорученнями банку, тобто датами отримання переказів.
2. В моєму випадку, кошти були відправлені вчасно, в термін передбачений діючим законодавством (п.57.1 ст.57 ПКУ), 30 числа в обох випадках.
Звільнення від відповідальності за несвоєчасну сплату податків з вини банку передбачено Законом України від 05.04.2011 № 2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" зі змінами та доповненнями, та у роз’яснені Державної Фіскальної Служби від 16.10.2015 р. № 9647/Б/99-99-10-03-02-14.
Відповідно до вище наведених матеріалів, прошу скасувати податкове повідомлення-рішення №1 від 16 серпня 2017 року.
Про розгляд і результати розгляду даної скарги прошу повідомити мене письмово.
Додатки:
- Копія акту камеральної перевірки.
- Копія листа ДФС від 16,10,2015р №9647/99-99-10-03-02-14.
- Скан-копії платіжних документів, виписок по рахунку, 4 ст.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 20 авг 2017, 21:07

"Обласна" і "головне управління" - це одне і те саме.
Якщо ППР був виписаний ГУ ДФС, то оскаржувати потрібно в ДФС.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
yur
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4816
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 323 раз.
Поблагодарили: 1209 раз.

UNREAD_POST yur » 21 авг 2017, 07:51

Думав центральну ГФС логічно буде назвати ГУ, помилився.
1. В обласну ГФС (вони виписували ППР) відправляти немає сенсу?
2. В суд оскаржувати зразу, чи можна після відповіді ГФС ?
3. По тексту правильно ?
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 21 авг 2017, 16:35

Відправив в центр.
Дякую всім, хто відгукнувся.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 21 авг 2017, 19:07

Писати скаргу в ГУ якщо вони ППР і винесли - немає сенсу.
Також скаржу пише не директор (по тексту "... від директора...") - а підприємство. Відкрийте шаблон будь-якої позовної заяви від імені юридичної особи і подивіться як оформлюють документи такого типу, така ж схема буде і у скарги.
Крім цього якщо це і є текст Вашої скарги, то варто відзначити, що він досить скупий. Коли ДФСи його отримають, то цілком справедливо не зрозуміють "хто на кому стояв". Якщо це не формальна скарга, то потрудіться описати обставини і свою позицію детальніше. Ніхто не буде перечитувати весь акт і самостійно роздивлятись документи, на все це треба тикати пальцем.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарили: 3
Al Shurshun, hela, yur
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4816
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 323 раз.
Поблагодарили: 1209 раз.

UNREAD_POST yur » 24 авг 2017, 17:43

Поки відправив як є.
За результатами розгляду можливо доведеться звертатися до суду.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 20 сен 2017, 11:44

Отримана відповідь ДФС про продовження строку розгляду скарги до 27 жовтня.

ГУ обласної податкової надати ДФС обгрунтований висновок по суті порушених у скарзі питань, акт перевірки, заперечення, відповіді на заперечення.
Тепер виявиться, що акт перевіки відправлявся відповідачеві одночасно з ППР. Тобто платник був позбавлений можливості надати заперечення до прийняття ППР.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 01 ноя 2017, 12:43

Вітаю.
Отримана відповідь ДФС про відмову в скасуванні ППР.
Прошу допомоги.
В який суд оскаржувати і що оскаржувати - ППР чи відповідь ДФС ?
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST bozhena » 01 ноя 2017, 17:48

Оскаржується ППР.
Раджу подати позов у 10денний строк.
Звертаю увагу, що позов про визнання протиправним та скасування ППР є майновим.

За это сообщение автора bozhena поблагодарил:
yur
bozhena
 
Сообщений: 37
Зарегистрирован: 11 июл 2014, 15:35
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 6 раз.

UNREAD_POST yur » 01 ноя 2017, 18:43

Вдячний за участь.
Підкажіть, в якому суді оскаржувати, платити мито чи ні.
На яку тему орієнтуватись.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 07 ноя 2017, 11:01

Про мито прошу уточнити.
Платити відразу 1600грн і в позові просити зобовязати відповідача компенсувати судові витрати?
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 07 ноя 2017, 14:14

Платити одразу при подаі позову, до позову долучаєте копію платіжного доручення.
В прохальній частині можете написати пункт "покласти судові витрати на відповідача", хоча загалом судовий збір стягують автоматично без цієї дописки. Навіть якщо суддя забуде і винесе рішення без судового збору, то можна буде стягнути по додатковому судовому рішенні.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
yur
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4816
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 323 раз.
Поблагодарили: 1209 раз.

UNREAD_POST yur » 07 ноя 2017, 15:14

Отаке формулювання вийшло
Скрытый текст: показать
Вважаю таке рішення невірним, так як порушень строків сплати податку не було.
Діючим законодавством передбачена відповідальність саме за несвоєчасну сплату, а не несвоєчасне отримання податків . Всі платежі були здійснені в межах, передбачених п. 57.1 ст. 57 Податкового Кодексу України. Відповідальність за затримки з вини банків досить детально описана самими податківцями в відповідних поясненнях.
В порядку досудового оскарження даного повідомлення-рішення було подано скаргу в ДФС України. До заяви додавалися копії платіжних документів і відповідні роз’яснення самої ДФС. Відповідь з відмовою було отримано 1 листопада 2017 року. У відповіді зазначено що порушення фіксувалося в «автоматичному режимі» і в той же час «платником податків не надано доказів, які спростовують факти порушень».
Але постанову виносив інспектор і перед винесенням постанови ніхто з підприємством не зв’язувався. Які докази, крім наданих копій платіжних документів з конкретними датами, потрібні податківцям, теж не вказано.
Таким чином вважаю податкове повідомлення-рішення № 00пня 2017 року винесеним з порушенням, так як не досліджені всі обставини справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України, звертаюся до Суду і прошу :
1. Прийняти даний адміністративний позов до розгляду з врахуванням продовження строків звернення до Суду на період досудового оскарження.
2. Скасувати податкове повідомлення-рішення ГУ ДФС у ті №00155017 року, як винесене без необхідних для цього підстав.
3. Зобов’язати відповідача компенсувати ТОВ збитки, отримані в процесі оскарження неправомірного податкового повідомлення-рішення ГУ ДФС , а саме: сплату мита, поштові витрати і витрати на можливі відрядження для поїздок на судові засідання.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.


Вернуться в SOS-поддержка

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya