Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Финотчетность

Бухучетный форум.

UNREAD_POST BuchGALter » 07 фев 2012, 17:12

Здравсствуйте ! Скажите, предприятие на общей системе в налоговую подавать за год формы 1-4, а форму 5 Примечания не надо ?
BuchGALter
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 14 сен 2011, 13:09
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Печкин » 07 фев 2012, 18:37

BuchGALter писал(а):Здравсствуйте ! Скажите, предприятие на общей системе в налоговую подавать за год формы 1-4, а форму 5 Примечания не надо ?


Закон о бухучете

Стаття 11. Загальні вимоги до фінансової звітності

2. Фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності та суб'єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавства) включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.


Налоговый кодекс:

46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.


Делаю вывод - примечания к финотчетности (форма № 5) нужно подавать в налоговую.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Елена bud
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST natalias-65 » 08 фев 2012, 11:09

Печкин писал(а):
BuchGALter писал(а):Здравсствуйте ! Скажите, предприятие на общей системе в налоговую подавать за год формы 1-4, а форму 5 Примечания не надо ?


Закон о бухучете

Стаття 11. Загальні вимоги до фінансової звітності

2. Фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності та суб'єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавства) включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.


Налоговый кодекс:

46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.


Делаю вывод - примечания к финотчетности (форма № 5) нужно подавать в налоговую.


Вывод однозначно правильный. НО!!! В налоговой суперпрограмме ОПЗ нет такого документа как примечания к финотчетности! А раз там его нет, значит его нет вообще в компьютерной базе ГОСНИ. И "засунуть" его никуда не получится.
- Ставьте перед собой большие цели - по ним тяжелее промазать!
natalias-65
 
Сообщений: 395
Зарегистрирован: 19 мар 2011, 21:22
Благодарил (а): 94 раз.
Поблагодарили: 181 раз.

UNREAD_POST Печкин » 08 фев 2012, 11:37

natalias-65 писал(а):Вывод однозначно правильный. НО!!! В налоговой суперпрограмме ОПЗ нет такого документа как примечания к финотчетности! А раз там его нет, значит его нет вообще в компьютерной базе ГОСНИ. И "засунуть" его никуда не получится.


Спасибо. Вот это интересно.
Самое время подумать об ответственности за непредоставление финансовой отчетности в налоговый орган.
На мой взгляд, ничего быть не должно :) (хотя некоторые риски по 121.1 НКУ есть).
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Елена bud
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST BuchGALter » 08 фев 2012, 11:44

Вот именно !!! В Медок тоже нету такого документа по налоговой. Звоню в налоговую - "мы не знаем, нам такого не подают" И как быть в итоге ?
BuchGALter
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 14 сен 2011, 13:09
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST natalias-65 » 08 фев 2012, 12:04

BuchGALter писал(а):Вот именно !!! В Медок тоже нету такого документа по налоговой. Звоню в налоговую - "мы не знаем, нам такого не подают" И как быть в итоге ?


Не заморачиваться.
- Ставьте перед собой большие цели - по ним тяжелее промазать!
natalias-65
 
Сообщений: 395
Зарегистрирован: 19 мар 2011, 21:22
Благодарил (а): 94 раз.
Поблагодарили: 181 раз.

UNREAD_POST Печкин » 08 фев 2012, 13:30

natalias-65 писал(а):Не заморачиваться.


Поддерживаю.

Дополнительно (по поводу возможных теоретических последствий) можно смотреть письмо относительно применения штрафных санкций в случае непредставления финансовой отчетности в налоговые органы. Ничего внятного налоговики сами не смогли сказать.
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST P Petrovich » 08 фев 2012, 23:12

Небейте сразу
Заполнение финотчёности с убытками в налоговую.
Как проставлять числа если они минусовые.
С минусом или просто, в статистику они идут в скобках
а в нологовую так некатит. (непокритий збиток-350 строка)
Подскажите или укажите тему.
Спасибо
P Petrovich
 
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 06 янв 2011, 16:26
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 10 раз.

UNREAD_POST natalias-65 » 08 фев 2012, 23:18

P Petrovich писал(а):Небейте сразу
Заполнение финотчёности с убытками в налоговую.
Как проставлять числа если они минусовые.
С минусом или просто, в статистику они идут в скобках
а в нологовую так некатит. (непокритий збиток-350 строка)
Подскажите или укажите тему.
Спасибо

с минусом.
- Ставьте перед собой большие цели - по ним тяжелее промазать!

За это сообщение автора natalias-65 поблагодарил:
P Petrovich
natalias-65
 
Сообщений: 395
Зарегистрирован: 19 мар 2011, 21:22
Благодарил (а): 94 раз.
Поблагодарили: 181 раз.

UNREAD_POST aneli » 09 фев 2012, 19:04

здравствуйте, первый раз сдавала отчет по прибыли и финотчеты-вопрос: какие данные должны совпадать в отчетах?
aneli
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2012, 22:13
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Печкин » 09 фев 2012, 20:44

aneli писал(а):здравствуйте, первый раз сдавала отчет по прибыли и финотчеты-вопрос: какие данные должны совпадать в отчетах?


Есть такой документ "Методичні рекомендації з перевірки порівнянності показників фінансової звітності". Можно использовать.
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST aneli » 09 фев 2012, 21:40

спасибо
aneli
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2012, 22:13
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 02 мар 2012, 10:04

К вопросу о примечаниях к финотчетности и их подаче в налоговую.

Державна податкова служба України у редакції журналу „Вісник податкової служби України” провела „гарячу” телефонну лінію з питань оподаткування прибутку підприємств за участю заступника начальника Управління адміністрування податку на прибуток та податкових платежів Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Олексія ЗАДОРОЖНОГО.
Пропонуємо вашій увазі відповіді на запитання, поставлені під час проведення телефонної лінії.

3. Чи є обов’язковим подання платником податку на прибуток до податкових органів фінансової звітності підприємства? З яких форм вона має складатися?
Так, платники податку на прибуток в обов’язковому порядку подають до органів ДПС разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу).
Пунктом 11.1 ст. 11 розділу IV Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» встановлено, що на основі даних бухгалтерського обліку підприємства зобов’язані складати фінансову звітність, яку підписують керівник і бухгалтер підприємства.
Відповідно до п. 11.2 зазначеної статті фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності та суб’єктів малого підприємництва) включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.
Для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність, яка складається з балансу та звіту про фінансові результати.
До органів ДПС фінансова звітність подається у такому порядку:
за календарний квартал, півріччя, три квартали платники податку подають разом з відповідною декларацією на прибуток фінансову звітність, яка складається з балансу та звіту про фінансові результати;
за підсумками року разом з декларацією на прибуток подається річна фінансова звітність, яка включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух кош­тів, звіт про власний капітал та примітки до цих звітів.
Малі підприємства — платники податку на прибуток та юридичні особи, які згідно з п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу застосовують ставку з податку на прибуток 0%, подають разом з річною податковою декларацією фінансову звітність за звітний (податковий) рік.

с сайта ГНАУ
sta.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=356111&cat_id=235055
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2638 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 02 мар 2012, 15:28

Здравствуйте. В ЗУ "Об АО" указан срок - до 30 апреля провести очередное общее собрание. Опубликовать отчет в ГКЦБФР мы должны тоже до 30 апреля. Если мы проведем общее собрание позднее чем опубликуем в ГКБФР, что нам будет?
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 02 мар 2012, 15:39

а точнее, можно ли так сделать?
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

Пред.След.

Вернуться в БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya