Отрим податк пільг потрібно перерахов на окремий рахунок?

Комментарии, ляпы Налогового кодекса

Модератор: NewsMaker

Правила форума
Здесь только общие вопросы о Налоговом Кодексе: о тексте документа, хронологии принятия, комментарии к налоговому кодексу ...
ВСЕ ВОПРОСЫ ПО КОНКРЕТНЫМ НАЛОГАМ ОБСУЖДАЮТСЯ В СООТВЕТСТВУЮЩИХ ВЕТКАХ ОСНОВНОГО ФОРУМА:
http://buhforum.com/viewforum.php?f=13
бухгалтерЗ
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 11 янв 2011, 08:31
Контактная информация:

Отрим податк пільг потрібно перерахов на окремий рахунок?

Непрочитанное сообщение бухгалтерЗ »

На стор.412 Коментаря до Податкового кодексу (коментар до ст. 154 Кодексу, де сказано про звільнення від оподаткування податком на прибуток) читаємо:
Вивільнені з-під оподаткування кошти акумулюються платниками податку
на окремому банківському рахунку для обліку коштів цільового використання та
спрямовуються на визначені цілі. На зазначені рахунки кошти перераховуються у
строки, встановлені для сплати податку на прибуток, а неперераховані у ці
строки кошти вважаються такими, що використані не за цільовим призначенням.
Не зовсім зрозуміло - звідки взята така умова, що вивільнені внаслідок пільги кошти слід перераховувати на окремий рахунок?
В законодавстві я такої норми не бачу. Вивільнені кошти (щодо пільг податку на прибуток) на окремий рахунок не перераховуються. Вони всього-навсього окремо відображаються в бухгалтерському обліку.
Чи може я що пропустив?

Аватара пользователя
NewsMaker
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 09:49
Контактная информация:

Re: Отрим податк пільг потрібно перерахов на окремий рахунок

Непрочитанное сообщение NewsMaker »

Что-то авторы комментария не того.
Я тоже не встречал нигде требования о перечислении высвободившихся средств на некие спецсчета.


Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя