Kloshar писал(а): Действия в стиле: взял взыскал а вы жалуйтесь, на мой взгляд, нарушают положения этой статьи.
Дополню текстом авторитетного комментария.
2. Розпорядження про відрахування з заробітної плати може бути видане не пізніше двох тижнів від дня виявлення шкоди. День виявлення — це день, коли власник (як його розуміє ст. 21 КЗпП, а не той власник, якого має на увазі п. З ст. 7 Закону "Про власність") дізнався про заподіяння шкоди. Днем виявлення шкоди, установленої через інвентаризацію матеріальних цінностей, ревізії чи перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства, установи, організації, слід вважати день підписання відповідного акта або висновку. Якщо працівник притягується до матеріальної відповідальності у порядку регресу в зв'язку з відшкодуванням шкоди третій особі, днем, коли власник дізнався про виникнення шкоди, слід вважати день виплати на користь третьої особи. З того ж дня відраховується строк, встановлений для притягнення працівника до матеріальної відповідальності, у випадку заподіяння шкоди у формі витрат підприємства, установи, організації з вини працівника.
День видання розпорядження (день, коли воно зроблено) - це день його підписання керівником підприємства, установи, організації або іншою уповноваженою посадовою особою.
3. Розпорядження мас бути направлене до виконання не раніше семи днів з дня повідомлення працівника про його видання. Строк ознайомлення працівника з виданим розпорядженням про відрахування з його заробітку у порядку покриття шкоди, заподіяної підприємству, установі, організації, законодавством не регламентується. Але ми б не рекомендували цей строк відтягувати. Під направленням до виконання слід розуміти передачу розпорядження бухгалтеру по розрахунках з робітниками, а не реальне відрахування.
4. Працівнику надасться право, якщо він не погоджується з згаданим розпорядженням відрахуванням або його розміром, звернутися з заявою до органів у справах розгляду трудових спорів. При цьому відповідно до п. 8 постанови Пленуму Верховного Суду України "Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя" працівник може звертатися не лише до комісії по трудових спорах, а й безпосередньо до суду.
5. У решті випадків відшкодування з працівника шкоди, заподіяної підприємству, установі, організації, здійснюється шляхом подачі власником позову до суду. З позовом про відшкодування шкоди з керівників державних та комунальних підприємств, установ, організацій та їх заступників відповідно до частини четвертої ст. 136 КЗпП мають звертатися вищестоящі у порядку підлеглості органи.
Науково-практичний коментар до законодавства України про працю І.В. Зуб, В.Г. Ротань 2005р.
Т.е. согласие работника никого в данном случае не интересует.