Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Декларации: подача, реквизиты, непринятие, подписание

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST lutishka » 12 май 2015, 11:36

12/05/2015
Сообщение admin » 12 май 2015, 09:41

12 мая 2015 года, с 00:30 приемный шлюз на рассылает ни квитанции, ни уведомления о доставке.
Отправленные отчеты не поступают и не принимаются в ГФС. Повторно отправлять отчеты не рекомендуют.
О причине сбоя пока нет никакой информации. http://opz.org.ua/forum/viewtopic.php?p=19949#19949
Аватар пользователя
lutishka
 
Сообщений: 2401
Зарегистрирован: 24 ноя 2012, 11:47
Благодарил (а): 1057 раз.
Поблагодарили: 1089 раз.

UNREAD_POST VOA » 17 авг 2015, 15:48

Вступит в силу с 01.09.15 по 655-VIII:
2. Абзац другий пункту 46.4 статті 46 доповнити реченням такого змісту: "Платник податків, для якого цим Кодексом встановлено обов’язок подання звітності в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі".


Сейчас п.46.4 выглядит так:
46.4. Якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам цього Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

{Абзац перший пункту 46.4 статті 46 із змінами, внесеними згідно з Законом № 5083-VI від 05.07.2012}

У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

Т.е. все пояснения - только в электронном виде, если отчётность электронная по обязанности? А если -добровольно перешёл на электронку? И я так понимаю, что только пакетом подавать? Т.е. формат файлов должен быть одинаковым и поэтому должны быть изменения в ПО, так?
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5459
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1860 раз.
Поблагодарили: 2153 раз.

UNREAD_POST налоговик » 20 авг 2015, 17:48

Декларация «До відома»

Яка податкова звітність отримує статус «До відома» та у які терміни подається «звітна», «нова звітна» податкова декларація і уточнюючий розрахунок?
Відповідь
Коротка:
Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію із виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, така декларація заноситься до бази даних адресата звітності з ознакою «звітна нова» (якщо це передбачено формою) та «звітна» (якщо інше не передбачено формою), а надана раніше звітність отримує статус «До відома».
Податкова декларація, крім випадків, передбачених Податковим кодексом України, подається за відповідний базовий звітний (податковий) період.
Нова звітна декларація подається платником податків до граничного терміну подання податкової звітності, у разі подання звітної декларації.
При виправленні показників поданої податкової декларації після граничного терміну подання податкової звітності платник податку (з урахуванням строків давності) подає уточнюючий розрахунок.
Повна:
Відповідно до п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.
Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (пп.49.18.1 п.49.18 ст.49 ПКУ);
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (пп.49.18.2 п.49.18 ст.49 ПКУ);
календарному року, крім випадків, передбачених пп.49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп.49.18.3 п.49.18 ст.49 ПКУ);
календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених р.IV ПКУ (пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 ПКУ);
календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ).
Відповідно до п.50.1 ст.50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.
Згідно з п.4.10 Методичних рекомендацій щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затверджених наказом ДПС України від 14.06.2012 №516 (далі – Методичні рекомендації), у випадку, якщо після подачі декларації (незалежно від способу подачі) за звітний період платник податків подає нову декларацію із виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи не застосовуються.
Така декларація заноситься до бази даних адресата звітності з ознакою «звітна нова» (якщо це передбачено формою) та «звітна» (якщо інше не передбачено формою), а надана раніше звітність отримує статус «До відома».
Податкова декларація, крім випадків, передбачених ПКУ, подається за відповідний базовий звітний (податковий) період.
Нова звітна декларація подається платником податків до граничного терміну подання податкової звітності, у разі подання звітної декларації. При виправленні показників поданої податкової декларації після граничного терміну подання податкової звітності платник податку (з урахуванням строків давності) подає уточнюючий розрахунок.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5778
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2643 раз.

UNREAD_POST VOA » 01 сен 2015, 01:26

Marlboro писал(а):Как известно, в статью 49 НК были внесены изменения, согласно которым, якобы, не нужно более подавать налоговую отчетность если вы не работаете. Однако, есть особое мнение на этот счет.

ГНИ г. Полтава - если у вы плательщик налога на прибыль и не работаете, но при этом у вас есть остатки по балансу (!), то подавать отчетность обязаны.
Скрытый текст: показать
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение


ГУ Миндохода (ДФС) - если вы плательщик единого налога или предприниматель на общей системе, то мужик не должен он по факту обязан (с) физрук отчетность вы все равно обязаны подавать независимо от того, работаете ли.
Скрытый текст: показать
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение


Итого, как видим, сфера применения этих изменений, в налоговой практике, очень сильно сужается. Примерно до того уровня, когда эти изменения почти ничего не меняют :)


По ЮЛ-ЕН уже и в ЗиРе выложили это же мнение:


31.08.2015 - Головне управління ДФС в Івано-Франківській області

Відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Водночас пунктом 40.1 ст. 40 р. II ПКУ передбачено, що у разі якщо іншими розділами ПКУ або законами з питань митної справи визначається спеціальний порядок адміністрування окремих податків, зборів, платежів, використовуються правила, визначені в іншому розділі або законі з питань митної справи. Зокрема, правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлені у гл. 1 розд. ХІV ПКУ.

Згідно з п. 291.2 ст. 291 ПКУ спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених п. 297.1 ст. 297 ПКУ, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цією главою, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (п. 294.1 ст. 294 ПКУ).

Податкова декларація юридичними особами - платниками єдиного податку третьої групи подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

У Податковій декларації юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи відображають обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою (п.п. 296.5.4 п. 296.5 ст. 296 ПКУ).

Доходом для юридичної особи – платника єдиного податку є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі (п.п. 2 п. 292.1 ст. 292 ПКУ).

Згідно з п. 292.14 ст. 292 ПКУ визначення доходу здійснюється для цілей оподаткування єдиним податком та для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування

Крім того неподання протягом року контролюючим органам податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставами для постановлення судового рішення про припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи (п. 2 ст. 38 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»).

Таким чином, юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи, які не отримували протягом звітного періоду доходи, що підлягають декларуванню, зобов’язані подавати податкову декларацію платника єдиного податку – юридичної особи у строки, передбачені п. 49.18 ст. 49 ПКУ.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 108.05).
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5459
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1860 раз.
Поблагодарили: 2153 раз.

UNREAD_POST VOA » 01 сен 2015, 01:3428.08.2015 - Головне управління ДФС в Івано-Франківській області

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний надіслати таку податкову декларацію не пізніше ніж за п'яти днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації. Про це інформують у Головному управлінні ДФС у Івано-Франківській області.

Раніше, таке відправлення слід здійснити було не пізніше ніж за десять днів до закінчення установленого строку подання податкової декларації.

Також звертаємо увагу, що податкова декларація відправляється на адресу відповідного контролюючого органу за місцем реєстрації платника податку.

При поданні податкової звітності в електронній формі, така звітність повинна бути подана не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Така законодавча норма передбачена відповідно до Закону України від 17.07.2015 року № 655 -VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків», та набирає чинності з 1 вересня 2015 року.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5459
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1860 раз.
Поблагодарили: 2153 раз.

UNREAD_POST lala555 » 05 окт 2015, 09:18

доброе утро! в 2013г. подали отчет в ФССНСНП и указали выручку по не основному КВЕД больше чем по основному, фонд поменял предприятию квед (% уменьшился) но не сообщил, в налоговую подавали все отчеты с квед который указан в справке статистики, могут признать отчеты недействительными? и какой квед вообще нужно было указывать? если в одном месяце по одному квед выручка больше, в другом - по другому
lala555
 
Сообщений: 409
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 221 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 05 окт 2015, 09:25

Ні, звіти від цього недійсними не будуть. Вказувати треба основний КВЕД підприємства (незалежно від того, по якому більше доходів).
І взагалі, головне це все правильно показувати в звіті по ЄСВ, в податкових деклараціях ця інформація не грає ролі.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
lala555
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4846
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 324 раз.
Поблагодарили: 1244 раз.

UNREAD_POST lala555 » 05 окт 2015, 09:36

т.к. у нас есть справка статистики и св-во ФСС основной это тот, который указан в них, верно? и даже если фонд поменял нам квед, у нас ведь нет документов об изменении
lala555
 
Сообщений: 409
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 221 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 05 окт 2015, 09:41

Я б все ж виходив з того, що основним є той, який вказаний таким в ЄДРПОУ - там зараз напроти визначеного таким юрособою стоїть позначка " (основний) "
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
lala555
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4846
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 324 раз.
Поблагодарили: 1244 раз.

UNREAD_POST minibuh » 05 окт 2015, 10:03

lala555 писал(а):т.к. у нас есть справка статистики и св-во ФСС основной это тот, который указан в них, верно? и даже если фонд поменял нам квед, у нас ведь нет документов об изменении

Основной квед -это тот, который указан как основной в справке статистики и у гос.регистратора.Основной Квед они Вам поменять не могут.
ФССВНСНП использует Кведы для определения класса страхового риска,на основании поданной ведомости распределения Д5 они рассматривают, по какому виду деятельности больше задействовано работников. В зависимости от задействовании работников в том или ином виде деятельности по итогу года устанавливают класс страхового риска, а не Квед.

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
lala555
minibuh
 
Сообщений: 2393
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1277 раз.
Поблагодарили: 951 раз.

UNREAD_POST lala555 » 06 окт 2015, 08:48

если они поменяли класс риска, но не сообщили, и отчеты и налоги мы продолжаем начислять и сдавать по-старому, чем это грозит?
lala555
 
Сообщений: 409
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 221 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST minibuh » 06 окт 2015, 09:47

lala555 писал(а):если они поменяли класс риска, но не сообщили, и отчеты и налоги мы продолжаем начислять и сдавать по-старому, чем это грозит?

Штрафами по ЕСВ за отчеты поданные с ошибками, завышением расходов и как следствие занижение налога на прибыль.
А как Вы узнали, что Вам поменяли класс риска? У меня когда фонд менял класс риска, он проверку сначала проводил, а потом уже менял.
minibuh
 
Сообщений: 2393
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1277 раз.
Поблагодарили: 951 раз.

UNREAD_POST lala555 » 06 окт 2015, 09:51

проверок не было, прошлый бух сказала что когда сдавала отчет за 2014г. ей сказали что класс риска другой, но т.к. % меньше, она не стала ничего делать
lala555
 
Сообщений: 409
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 221 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST minibuh » 06 окт 2015, 10:13

lala555 писал(а):проверок не было, прошлый бух сказала что когда сдавала отчет за 2014г. ей сказали что класс риска другой, но т.к. % меньше, она не стала ничего делать

Пародонте, а прошлый бух вменяемый человек? Может ей предложили сменить класс риска и понизить % по данным отчетов, но класс риска так и не изменился?
Есть какое-то документальное подтверждение смены класса риска ?
какой класс риска в базе у фискалов?
Последний раз редактировалось minibuh 06 окт 2015, 10:17, всего редактировалось 1 раз.
minibuh
 
Сообщений: 2393
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1277 раз.
Поблагодарили: 951 раз.

UNREAD_POST lala555 » 06 окт 2015, 10:13

нет, документов никаких нет
lala555
 
Сообщений: 409
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 221 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

Пред.След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb